1. Anasayfa
  2. Magazin

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin büyüdü

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin büyüdü
0

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 2016’da Ayvalık Cunda Adası’nda gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirmişti. 2020’da Lalin’in doğumuyla birinci defa anne ve baba olma memnunluğunu yaşayan çift, Mayıs 2022’de ikinci kızları Leyla’yı kucaklarına almıştı.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, kendisinden 13 yaş küçük Sinem Kobal ile evliliğini anlatmıştı.

“BENİM AŞKIM BİRİNCİ GÖRÜŞTE DEĞİLDİ”

1997 yılında düzenlenen Best Model müsabakasında birinci olduktan sonra oyunculuk mesleğine adım atan ünlü isim, “Aşka inanır mısın” sorusuna dikkat çeken bir yanıt vermişti.

Aşka inananlardandım. Ancak ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı vakitlerde olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği muhakkak olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım birinci görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada diğer bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz.

KIZIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, evvelki gün 2.5 yaşındaki kızı Lalin ile Ulus’ta objektiflere yansıdı. 35 yaşındaki hoş oyuncunun fit hali dikkat çekti.

“LALİN’İN YANINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Eşinin “4’üncü buluşmamızda aşık oldum. Aşka inanlardanım. Aşk evliliği yaptım” kelamları hatırlatılan Sinem Kobal, “Lalin’in yanında konuşmak istemiyorum. Öbür bir vakit ne kadar isterseniz konuşuruz” diyerek, soruları kibarca geri çevirdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir