1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Sinan Özen: Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım!

Sinan Özen: Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım!
0

Sinan İhtimam, 2016 yılında Burcu Kartal ile evlendi. Çiftin keyifli evliliğinden Neva ve Sanberk isminde ikizleri oldu. Bağırsak yırtılması nedeni ile yedi kere ameliyat geçiren Neva bebek için babası sık sık dua istiyordu.

2. Sayfa’nın canlı yayınına konuk olan Sinan İhtimam, kızının sıhhat durumu ve bu süreçte yaşadıklarını şöyle anlattı:

“SON AMELİYATTA BİR MUCİZE GERÇEKLEŞTİ”

Hakikaten diyorum ya üstü müsaade vermedikten sonra hiçbir şey olmuyor. Hani bir laf var ya kul plan yapar baht güler misali. Neva’mız bu periyotta çok güç bir süreçteydi. 1 kilo 700 gram bir çocuğun 7 ameliyat geçirmesi… Son ameliyatta bir mucize gerçekleşti.

“EŞİM DE BURADA BİRİNCİ SEFER DUYACAK”

Özen, “Hocalar ameliyattan çıkınca gözümüzün içine baktı ve tünelin ucu gözüktü dedi. Bunu eşim de burada birinci kere duyacak ancak ben çocuğumun mezarlık yerini de hazırlamıştım, hekimlere da ortamızda kalacak her şey. Çocuk da burada tedavi olacak eşim hiçbir şey bilmeyecek dedim. Ona onu hissettirmemeliydim zati. Bir baba olarak tüm tertibi yapıyorsun lakin içinde yaşadıklarını anlatamam” dedi.

“BİR BABA DEMESİ YETİYOR BANA”

“Bizim kızımız bağırsak yırtılması olayını yaşayan nadir çocuklardan biri” diyen müzikçi şöyle devam etti: “12 ay küvezde yattı. Daha sonra 3 ay da Ege Üniversitesi’nde kaldık. Her şeyi atlattık ancak bu sefer de 2. basamağa geldik, serebral palsi… Artık onun tedavisiyle 2. etapta. Ben buradan dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de en hoş hocalarımız seanslar, terapilerle ilgileniyor. Kızımla ilgileniyorum her şeyin düzgün tarafından bakmaya çalışıyorum sonuçta daima bu türlü geçmeyecek. Onun bir ‘baba’ demesi yetiyor bana.”

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap