1. Anasayfa
  2. Magazin

Simge Sağın’ın tatil pozları sosyal medyayı salladı

Simge Sağın’ın tatil pozları sosyal medyayı salladı
0

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin attığı gollerden sonra stadyumda çalan ‘Aşkın Olayım’ müziği ile son devirde isminden sıkça kelam ettiren Simge Sağın ile Koray Avcı’nın aşk yaşadığı tez edilmişti.

‘YALNIZLIK’ İTİRAFI!

Geçtiğimiz günlerde “Bu kadar kalabalık bir dünyada birini bulamamak da büyük bir muvaffakiyet. Aşkın Olayım müziğini bu kadar söyleyip, sevgilimin olmaması da büyük başarı” açıklamasını yapan hoş müzikçinin, gönlünü 33 yaşındaki meslektaşına kaptırdığı ileri sürülmüştü. Simge’nin menajeri, çok konuşulan teze karşılık vermişti.

“AŞK HABERİ GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Ünlü popçunun menajeri Özgür Aras, “Sanatçım Simge Sağın hakkında bugün basında çıkan aşk haberi gerçeği yansıtmamaktadır. Kamuoyuna hürmetle duyurulur” diyerek, aşk söylentilerini kesin bir lisanla yalanlamıştı.

ALAÇATI POZLARINI YAYINLADI

Simge Sağın son olarak 1,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram sayfasından yayınladığı tatil kareleriyle gündeme geldi. Alaçatı tatiline devam eden 41 yaşındaki müzikçi, beyaz mayosuyla verdiği pozlarını, ”Alaçatı dump mamp” notuyla yayınladı.

TAKİPÇİLERİ ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Kısa müddette binlerce beğeni alarak toplumsal medyayı sallayan Sağın’a, takipçilerinden övgüler yağdı. Takipçileri, düzgün fiziğiyle dikkat çeken ünlü müzikçiye, ”Bu ne güzellik”, ”Alaçatı’nın ısınma sebebi’, ”Yaktın, yıktın yine” üzere yorumlarda bulundular.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir