1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Simge Sağın’dan ‘Aşkın Olayım’ itirafı: Şarkı Icardi’ye yazılmış!

Simge Sağın’dan ‘Aşkın Olayım’ itirafı: Şarkı Icardi’ye yazılmış!
0

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi’nin attığı gollerden sonra Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda Aşkın Olayım kesimi çalışıyor. Arjantinli santraforun gol sevinci ile özdeşleşen müziğin sahibi Simge Sağın, katıldığı ‘Düşük Bütçeli Talk Şov’ isimli YouTube programında açıklamalarda bulundu.

“NEDEN BEŞİKTAŞ TRİBÜNÜNDE ÇALMADI?”

41 yaşındaki popçu, “Sen Beşiktaş taraftarısın fakat şarkın Galatasaray tribününde söyleniyor. Üzülmedin mi?” sorusunu yanıtladı.

Duygularım çok enteresan halde karmaşık. Beşiktaşlıyım lakin bir yandan da müzisyen ve müzikçiyim. İkisini birbirinden ayırınca Beşiktaşlı Simge, ‘Şarkı beş yıldır var. Neden bizim tribünde bir futbolcuya çalmadı?’ dedi içinden. Yıllarca hiç bu biçimde kullanılmayıp, Icardi ile eşleşti.

“ICARDI’NİN HAYRANI OLDUM”

Icardi’ye övgüler yağdıran Simge, “Çok magazini olan, başarılı, inanılmaz bir futbolcu. Efsane oynuyor, müziğim çaldığı için adamın gollerini de görmeye başladım. Adamın hayranı oldum ve ‘Bu nasıl gol atıyor?’ demeye başladım. Teşekkür ederim, müziğimin çaldığı her yer beni memnun eder. Stadyumda binlerce insan o şarkıyı söylüyor; peruk ve gözlük takıp, tribünde olup ‘Ne oluyor’ diye izlemek isterdim” tabirlerini kullandı.

“AŞKIN OLAYIM ARTIK ICARDI’NİN ŞARKISI”

Aşkın Olayım’ı söylüyorum artık aklıma Icardi geliyor, attığı goller geliyor. İnanamıyorum yani. Çok komik bir durum; Aşkın Olayım paylaşımlarına bakıyorum, ben yoktum. Yalnızca Icardi var, onun müziği yani artık. Ben de kabullendim, ona yazılmış.

Yazar Hakkında

Yorum Yap