1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Şilan Makal’ın bikinili paylaşımına beğeni yağdı

Şilan Makal’ın bikinili paylaşımına beğeni yağdı
0

Şilan Makal (30), uzun mühlet aşk yaşadığı, kendisinden üç yaş büyük futbolcu Şener Özbayraklı (33) ile Mayıs 2020’de hayatını birleştirmişti. Memnun birliktelikleri devam eden çiftten kısa bir müddet sonra bebek haberi gelmişti.

ANNELİK HEYECANI YAŞADI

Sağlıklı bir hamilelik geçiren ve bu süreçte ekranlarda yer almayacağını açıklayan Şilan Makal, Ağustos 2021’de oğlu Şener’i kucağına almıştı. Hoş oyuncu, doğum sonrası konutuna gelen çiçekleri Instagram hesabında paylaşarak, “Herkese çok” diye yazmıştı.

“EN MANALI DOĞUM GÜNÜ”

Doğum yaptıktan iki hafta sonra 28 yaşına basan Makal, yeni yaşını meskeninin bahçesinde kutlamıştı. Oyuncu, minik oğluyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Bebeğini kucağından ayırmayan çiçeği burnunda anne Şilan Makal, anne-oğul pozuna, “En hoş ikramım…” notunu düşmüştü. Makal, öteki bir karesinde de “En manalı doğum günü…” sözlerini kullanmıştı.

“AİLENİZ HER ŞEYDEN ÖNDE GELİYOR”

Geçtiğimiz yıl bir alışveriş merkezinde görüntülenen ünlü isim, “Gelen teklifler oluyor. Fakat şu sıralar çocuk büyüttüğüm için bir projede yer almayı düşünmüyorum. Oğlumla vakit geçirmek, onun yanında olmak istiyorum. Annelik sahiden çok sıkıntı ve kutsal bir kurum, bunun için de aileniz her şeyden önde geliyor” açıklamasında bulunmuştu.

YAZ DÖNEMİNİ AÇTI

Şener Özbayraklı ile memnun bir evlilik sürdüren Şilan Makal tatil dönemini açtı. Toplumsal medyayı etkin olarak kullanan ünlü isim, Instagram hesabından bikinili pozlarını yayınladı.

Siyah beyaz bikinisiyle objektif karşısına geçen Makal, doğal hoşluğu ve fit bedeniyle dikkat çekti. Ünlü oyuncunun karelerine kısa müddette takipçilerinden beğeni yağdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap