1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Şeyma Subaşı’ndan takipçisine yanıt! ‘Normal değil mi böyle olması?’

Şeyma Subaşı’ndan takipçisine yanıt! ‘Normal değil mi böyle olması?’
0

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 3 Mayıs’ta Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan evvel nikah kıyan ikili, Fas’ta kentinde birbirlerine ‘sonsuza kadar evet’ demişti.

Subaşı, Marakeş kentindeki düğünden sonra, balayı için Japonya’yı tercih etmişti. Ünlü çift, 18 Mayıs’ta özel bir uçakla Tokyo’ya uçmuştu. Subaşı, ultra lüks seyahatinde çektiği fotoğrafları 2.9 milyon takipçisi Instagram hesabından, “Balayı” notuyla paylaşmıştı.

BALİ’YE GEÇTİLER

İkili, geçtiğimiz günlerde ise Japonya’dan, Bali’ye geçmişti. Bali’de çekilen pozlarını peş peşe toplumsal medya hesabından yayınlayan ünlü ismin gönderisinde üzerinde M ve S harfleri bulunan dev ayıcıklı fotoğrafları dikkat çekmişti.

TAKİPÇİSİNE KARŞILIĞI ÇOK KONUŞULDU

32 yaşındaki Şeyma Subaşı, son olarak bir takipçisinin yorumuna verdiği karşılıkla gündeme geldi.

2.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından, “Bali’de hayat… Burada yapılacak çok şey var (bildiğiniz gibi) fakat kendime sakin geçen anların tadını çıkarmak için yer ve müsaade vermekten keyif alıyorum” iletisiyle birlikte peş peşe fotoğraflar paylaşan Subaşı; kısa müddette binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bir takipçisinin, “Eskiden daha hoş paylaşımlar gelirdi. Eşin kıskanıyor mu yoksa?” yorumuna kayıtsız kalamayan fenomen isim, şu sözleri kullandı:

Normal değil mi bu türlü olması? Hürmet duymak lazım.

“NORMAL DEĞİL, İŞİN BU”

Şeyma’nın bu yanıtına ise “Senden bunları duymak şaşırttın beni. Demek ki enişteyi baya önemsiyor, seviyor, düşünüyorsun. Allah bozmasın, daima keyifli ol”, “Normal değil. Bu senin işin, işine hürmet duyması lazım. Sayfanın ilham verici hiçbir yanı kalmadı bu türlü, evvelce ne hoş fotolar koyardın halbuki” ve “Helal olsun sana Şeyma, cok hoş yanıt. Seni bunun için seviyorum” halinde yorumlar geldi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap