1. Anasayfa
  2. Magazin

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi Bali’ye gitti! ‘Damadımız çok sıcak kanlı’

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi Bali’ye gitti! ‘Damadımız çok sıcak kanlı’
0

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 3 Mayıs’ta Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturmuştu. Düğünlerini yapmadan evvel nikah kıyan ikili, Fas’ta kentinde birbirlerine ‘sonsuza kadar evet’ demişti.

Subaşı, Marakeş kentindeki düğünden sonra, balayı için Japonya’yı tercih etmişti. Ünlü çift, 18 Mayıs’ta özel bir uçakla Tokyo’ya uçmuştu. Subaşı, ultra lüks seyahatinde çektiği fotoğrafları 2.9 milyon takipçisi Instagram hesabından, “Balayı” notuyla paylaşmıştı.

BALAYINDA ZELZELEYE YAKALANDILAR

İkili, geçtiğimiz günlerde ise 6.1 büyüklüğündeki sarsıntıya yakalanmıştı. Subaşı, Tokyo’da kaldığı oteldeyken sarsıntıyla sallandıkları anları Instagram hesabının kıssa kısmından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu.

“Şu anda Japonya’da meydana gelen bir öteki tipik deprem” diyen ünlü isim, şu tabirleri kullanmıştı:

6.1 büyüklüğünde zelzele oldu. İki dakika öncesinde haber verdiler. Kaldığımız otel öbür bir boyut esasen. Baya hissettik. Sallandı, durdu. Olağan bir şey burada.

BALİ’YE GEÇTİLER

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi son olarak ise Japonya’dan, Bali’ye geçti. Bali’de çekilen pozlarını peş peşe toplumsal medya hesabından yayınlayan ünlü isim, gönderisine; “Merhaba” notunu düştü.

Paylaşımında, üzerinde M ve S harfleri bulunan dev ayıcıklı fotoğrafları dikkat çeken fenomen isim, kısa müddette 30 bine yakın beğeni aldı.

“EVLİLİK YARAMIŞ”

Takipçileri, Subaşı’na; “Milli damadımız çok sıcak kanlı maşallah, mutluluğunuz daim olsun”, “Evlilik yaramış, yüzünde güller açıyor resmen” ve “Son fotoğraftakinin Melisa olduğunu sandım” üzere yorumlar yapıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir