1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Sevgilimi klibimde oynatmam’ demişti! ‘Leş bir kıskancım’

‘Sevgilimi klibimde oynatmam’ demişti! ‘Leş bir kıskancım’
0

İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de görüntülendi. Arkadaşının doğum günü olduğunu ve onlarla oturmaya geldiğini söyleyen Derici, “Arkadaşımın doğum günü. Kutluyoruz bir arada. Belimde de faset eklem sendromu diye bir şey olmuş. Sporu aksattım diyeymiş sanırım. Fizik tedaviye gidiyorum. Geçer herhalde ya, ağrı yapıyor biraz” dedi.

“AŞK TATİLİ DİYEBİLİRİZ”

Önceki hafta Londra’da sevgilisi Atakan Işıktutan ile dudak dudağa pozunu paylaşan İrem Derici, “Londra’da konser üstü tatil oldu biraz. Atakan ile de sizin başlığınız ile ‘Aşk Tatili’ diyebiliriz. Asıl birinci tatilimizi haziran ayında Bodrum’da yapacağız. Bodrum konserinden evvel mesela birkaç gün tatil yaparız. O üslup olur tatiller yani” açıklamasını yaptı.

“ANCA AKROSTİŞ YAZABİLİRİM”

Atakan Işıktutan ile geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlayan müzikçi, “Aşk yaradı bana ya. Atakan’a da geçen bir soru sormuşsunuz. Geldi bana diyor ki ‘Aşkım bana müzik mı yazıyorsun?’ Dedim ki sana makûs bir haberim var. 11 yıldır hiçbir müziğimi kendim yazmadım. O denli bir yeteneğim olsa ‘Samanyolu’nu müellifim ona. Anca akrostiş yazabilirim. Kendi yazdığım müzik tutmazsa en yakın köprüye sarfiyat atlarım. Diğeri yazdığında tutmazsa bana ne, onun kabahati diye işin içinden sıyrılırım” formunda konuştu.

“ŞAKALAŞMAK İÇİN KULAĞIMI KOKLUYOR”

Derici, açıklamalarına şöyle devam etti:

Pazartesi beşinci ayı deviriyoruz. Toplumsal medyada yorum yapılıyor ya daima ‘iki aya ayrılırlar’ diye. Onlara inat ‘ayrılmayacağım’ diyorum. Çok keyif alıyorum ya onunla hayattan. Küçük küçük natürel ki tripleşmeler oluyor fakat yarım saate çözüyoruz. Allah nazarlardan saklasın. Değişik huyları var lakin geliyor bazen şakalaşmak için kulağımı kokluyor. Haberler çıktı kulak fetişçisi diye lakin Atakan’ın fetişi falan yok.

İREM’DEN YORUM GECİKMEDİ

Ünlü isim, son olarak bir Instagram sayfasının gönderisine yaptığı yorumla isminden kelam ettirdi.

Şarkıcı, TV100’e yaptığı “Atakan’ı klibimde oynatmam, tüm hatunlar bakar kıskanırım” açıklamasını yayınlayan ‘Pop bizde’ isimli magazin sayfasına; şu yorumu yazdı:

Leş bi’ kıskancım.

İlginizi Çekebilir
kisa-kisa-cadde-ri7b7s7N.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap