1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Sefo verdiği kilolarla dikkat çekti! ‘Vücudum değil şarkılarım konuşulsun’

Sefo verdiği kilolarla dikkat çekti! ‘Vücudum değil şarkılarım konuşulsun’
0

‘Sefo’ sahne ismiyle bilinen rapçi Seyfullah Sağır, Nişantaşı City’s çıkışı görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü rapçi, samimi açıklamalarda bulundu.

10 KİLO VERDİ

Müzik ve konser çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Sefo, verdiği kilolarla dikkat çekti. Şimdiye kadar 10 kilo verdiğini belirten Sefo, bu durumu şu sözlerle açıkladı:

Biraz daha yaza hazır olalım, fit olalım. Konserlerde daha rahat olayım isterim. Spor yapmaya çalışıyorum. Yaza hazırlık yapıyorum.

”VÜCUDUMLA ÖN PLANA ÇIKACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM”

Ünlü rapçi, muhabirlerin ”Yazın ünlülerin karın kasları çok konuşulur. Bu mevzuda argümanlı mısın?” sorusuna ise, ”Vücutla değil de müzik ile ön plana çıkmak istiyorum. Kıyafetlerim daha ön planda olabilir. Bedenimle öne çıkacağımı düşünmüyorum. Tahminen daha kaslı bir hale gelirsem olabilir” karşılığını verdi.

UYKU SIKINTISINI SARI KANTORON ÇAYI İLE ÇÖZDÜ

Yoğun geçen konser maratonu nedeniyle daha evvel uyku sorunu olduğunu açıklayan Sefo, bu durumu sarı kantaron çayı ile çözdüğünü söyleyerek şu tabirlere yer verdi:

Sarı Kantaron çok değerli. Her gece uyumadan bir çay yapıyorum. Depresyona da âlâ geliyor. Biraz daha âlâ hissettirir diye bitkisel dayanak. İlaçlara başlamak yerine bitkisel, daha doğal olan şeylerden başlamak istedim.

”PSİKOLOJİK DAYANAK ALIYORUM”

Röportaj sırasında sık sık hayranlarının ağır ilgisiyle karşılaşan ünlü rapçi, ”Psikolojik olarak bu duruma alışabildiniz mi?” halindeki soruya da ”İki yıl oldu. Güç durumları da var. Vakit zaman ruhsal olarak etkileniyorum. Onu da düzeltmeye çalışıyorum. Takviye alıyorum. Çok yararını gördüm. Herkesi keyifli etmek güç bir şey. Konsere bir kalabalık geliyor ve sahnede şarkıyı söylerken ‘O adam memnun mu?’ diye düşünüyor olmak beni yoruyor. O manada biraz yoruluyor olabilirim. Gülü seven dikenini katlanır” cevabı verdi.

”RAP MÜZİĞİN TABİATINDA ASİ OLMAK VAR”

Rap dünyasındaki rekabet hatırlatılan Sefo, ”Bu rekabet sizde gerginlik yaratıyor mu?” sorusu karşısında, ”Hayatın her yerinde rekabet var. Bu çok doğal bence. Rap müziğin tabiatına esasen sataşmak, asi olmak esasen var. Bu durum ister istemez bir gerginlik yaratıyor. Her bölümde yarış var ve bende başka sanatçı arkadaşlarıma ziyan vermeden yarışa çalışıyorum” dedi.

Hadise ile Murda’nın ‘Sen Dönene Kadar’ düeti ile ilgili de konuşan Sefo, ”Şarkıyı hoş, keyifli buldum. Zati çıkmadan evvel ‘O Ses Türkiye’de dinlemiştik” dedi.

AŞK SORULARINA YANIT VERMEDİ

Melisa Döngel ile bağlantısı sorulan müzikçi, ”İlişki hususuyla alakalı fazla açıklama yapmak istemiyorum” diyerek aşk hayatı hakkında konuşmak istemedi.

 

ŞAŞIRTAN TELEFON

Röportaj sırasında telefonu çalan müzikçi, muhabirlerden ricada bulunarak telefonunu açtı. Karşısındaki kişinin fanı olduğunu söylemesiyle şaşıran Sefo, ”İşte vakit zaman bu türlü telefonlar alıyorum” diyerek gülümsedi.

Şapkasındaki nazar boncuğu dikkat çeken Sefo, ”Yoldan geçerken bir abla geldi taktı. Sen nazarı çok fazla düşünmüyorum. Nazar olur fakat aklıma takmıyorum” dedi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap