1. Anasayfa
  2. Magazin

Rihanna’nın ayak parmağına taktığı yüzüğün fiyatı dudak uçuklattı!

Rihanna’nın ayak parmağına taktığı yüzüğün fiyatı dudak uçuklattı!
0

Gerçek ismi Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, geçtiğimiz yıl uzun müddettir aşk yaşayadığı rapçi ASAP Rocky’den birinci bebeğini beklediğinin muştusunu vermişti. 13 Mayıs 2022’de doğum yapan müzikçi, erkek bebeğini sağlıklı bir formda kucağına almıştı.

Hamilelik sürecinde şekliyle çok konuşulan Rihanna, sır üzere sakladığı oğlunun yüzünü evvelki aylarda birinci kere paylaşmıştı. Rihanna ve ASAP Rocky’nin bebeğini görenler; “Küçük ASAP yapmışlar” ve “Babasının kopyası” üzere yorumlarda bulunmuştu.

İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE

Barbadoslu müzikçi, 12 Şubat’ta ise Harika Bowl devre ortasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna gebe olduğunu duyurmuştu.

OĞLUNUN İSMİ ORTAYA ÇIKTI

Bebeğinin fotoğraflarını artık sık sık toplumsal medya hesabında paylaşan yıldız oğlunun saklamasına karşın, İngiliz gazetesi Daily Mail; ünlü çiftin bebeğinin doğum dokümanına geçtiğimiz haftalarda ulaşmıştı.

Böylece ASAP Rocky ve Rihanna’nın oğlunun isminin, RZA Athelston Mayers olduğu ortaya çıkmıştı.

35 yaşındaki müzikçinin, oğlunun ismi için ise ünlü hip hop efsanesi Wu-Tang Clan gurubunun üyelerinden rapçi RZA’dan ilham aldığı tez edilmişti. Rihanna, geçtiğimiz yıl Wu-Tang Clan yazılı kıyafetlerle görüntülenmişti.

AYAK PARMAĞINA YÜZÜK TAKTI

İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan ve hamilelik tarzıyla sık sık isminden kelam ettiren Rihanna, son olarak ayak parmağına taktığı elmas yüzükle gündeme geldi.

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir görüntüde ayak bileğinde kristal bantlar bulunan, ünlü bir markaya ilişkin siyah topuklu ayakkabılar giyen müzikçi, sol ayağının üçüncü parmağında ‘devasa’ bir yüzük taşıdı.

FİYATI ORTAYA ÇIKTI

Mücevher uzmanı Maxwell Stone, fiyatının bin 380 dolar (yaklaşık 27 bin TL) olduğu öğrenilen ayakkabısıyla görüntü çeken ünlü ismin yüzüğüyle ilgili bilgi verdi.

Page Six Style’a konuşan uzman, Rihanna’nın ayak yüzüğünün yaklaşık 1 milyon dolar (20 milyon TL civarı) kıymetinde, armut kesim bir elmas olduğunu açıkladı.

“MÜKEMMEL SEÇİM”

Stone, armut kesim taşların ‘takan kişinin gücünü ve bağımsızlığını sembolize ettiğine inanıldığını’ söyleyerek; “Bu kesim Rihanna üzere global bir süperstar için kusursuz bir seçim” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir