1. Anasayfa
  2. Magazin

Rabia Soytürk-Fester Abdü çifti ilk kez görüntülendi

Rabia Soytürk-Fester Abdü çifti ilk kez görüntülendi
0

Rabia Soytürk ile sevgilisi Fester Abdü, evvelki gün Bebek’te görüntülendi. Basın mensuplarına poz verdikten sonra soruları yanıtlayan ikiliden Soytürk, “İzin günüm. Kahve içmeye çıktık, hoş vakit geçiriyoruz. Onun dışında bir şey yaptığımız yok” dedi.

“ASLI SIKIŞMIŞ VAZİYETTE”

Genç oyuncu, Kanal D’nin sevilen dizisi Veda Mektubu hakkında, “Dizimiz çok düzgün gidiyor, dönem sonuna yanlışsız gidiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem da bu türlü devam eder. Karakterim ‘Aslı’ olarak biraz sıkışmış bir vaziyetteyim fakat gidişat olarak bayağı çaba içinde” sözlerini kullandı.

“ALAÇATI, KUM, GÜNEŞ”

“Sezon finali sonrası bir tatil planı olacak mı? Yoksa çalışmaya devam mı?” sorusuna Soytürk, “Belki olabilir. Gönül ister ki Alaçatı, kum, güneş” karşılığını verdi.

SOYTÜRK’TEN SEVGİLİSİNE: BENİ KANALINA DAVET ET

Fester Abdü, “Ben de dijitalde içerikler üretiyorum” dedi. Ortaya giren genç oyuncu, “Beni kanalına davet ederse çok mutlu olurum. Başarılı giden bir kanalda yer almak isterim” açıklamasını yaptı.

“RABİA BAZEN BENİ BEKLETİYOR”

Soytürk, bağlantısı hakkında ise “Kendisi Antalya’da yaşıyor. Bazen işi için geliyor. Bir de benim için geliyor İstanbul’a. Onun dışında benim vaktim kısıtlı. Boş vaktimiz varken birlikte vakit geçiriyoruz” halinde konuştu.

“Uzak uzaklıklardan ötürü bir tartışma oluyor mu?” sorusu yöneltilen Abdü, “Antalya-İstanbul arası uçakla bir saat aslında. Hatta ben geliyorum, Rabia beni bekletiyor bazen. Aralar mani olmuyor bize” karşılığını verdi.

“BURADA DA GÖRÜŞMEYECEKTİK”

Rabia Soytürk ise “İkimiz de ağır çalışıyoruz. Burada da yoğunluktan ötürü zati görüşmeyecektik. Bu yüzden pek bir şey fark etmiyor” yorumunda bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir