1. Anasayfa
  2. Magazin

Priyanka Chopra’dan yıllar sonra gelen itiraf! ‘İnsanlıktan çıkarıcı bir andı’

Priyanka Chopra’dan yıllar sonra gelen itiraf! ‘İnsanlıktan çıkarıcı bir andı’
0

Priyanka Chopra ile müzikçi Nick Jonas, 2018 yılında günlerce süren bir dizi merasimle evlenmişti. Memnun bir evlilik sürdüren çift, geçtiğimiz sene müjdeli haberi duyurmuştu. Kızlarının dünyaya geldiğini açıklayan ikili, sevinçlerini takipçileriyle paylaşmıştı.

TAŞIYICI ANNE PROSEDÜRÜYLE BEBEK SAHİBİ OLDU

Ünlü çift, “Taşıyıcı anne formülüyle bir bebek sahibi olduğumuzu doğrulamaktan memnunluk duyuyoruz. Ailemize odaklandığımız bu periyotta özel hayatımıza hürmet istiyoruz. Çok teşekkürler” tabirlerini kullanmıştı.

ZOR GÜNLER SONRASI BİRİNCİ KARE

Daha evvel çocuk sahibi olmak istediklerini belirten Jonas ve Chopra’nın taşıyıcı anne yoluyla dünyaya getirdikleri bebekleri Malti Marie, ağır bakım ünitesinde 100 günden fazla kalmıştı. Güç vakitleri atlatan ikili, kızlarının fotoğrafını birinci defa toplumsal medyada Anneler Günü’ne özel olarak paylaşarak şöyle yazmıştı:

Bu Anneler Günü’nde, deneyimlediğimiz son birkaç ayı ve içinde bulunduğumuz durumu düşünmeden edemiyoruz. 100 günden sonra sonunda küçük kızımız konuta geldi. Her ailenin seyahati benzersizdir, bizimki şiddetli birkaç ay olsa da; geriye dönüp baktığımızda her anın ne kadar bedelli ve kusursuz olduğu açıkça ortaya çıkıyor. Küçük kızımız nihayet meskene döndüğü için çok memnunuz. Los Angeles’taki tüm tabiplere, hemşirelere ve uzmanlara, yolun her adımında özverili bir biçimde orada olan hemşirelere teşekkür etmek istiyoruz. Bir sonraki kısmımız artık başlıyor, bebeğimiz hakikaten çok tatlı. Annen ve baban seni seviyor. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

KIZINA GİYDİRDİĞİ BOT ÇOK KONUŞULDU

Bir periyoda damga vuran Jones Brothers kümesinden Nick Jones ile keyifli bir evlilik sürdüren oyuncu Priyanka Chopra geçtiğimiz günlerde, Malti Marie ismini verdiği 1,5 yaşındaki kızına giydirdiği botla gündeme gelmişti.

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Malti için ‘kariyerinden seve seve vazgeçebileceğini’ söyleyen 40 yaşındaki ünlü isim, İngiltere’nin başkentindeki gezintileri sırasında kızına leopar desenli bir tulum ve kırmızı tabanlı, bileği kürklü botlar giydirmişti. Oyuncunun bebeği için tercih ettiği botun, dünyaca ünlü bir ayakkabı markasına ilişkin olduğu ve fiyatının da 395 dolar (yaklaşık 7 bin 760 TL) olduğu ortaya çıktı.

?

“İNANILMAZ BİR ANNESİN”

Eşi ve kızının Londra’da çekilen fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaşan Nick Jonas, gönderisine; “Anneler Günü’n kutlu olsun aşkım. Sen inanılmaz bir annesin. Beni ve MM’nin (Malti Marie) dünyasını her gün aydınlatıyorsun” iletisini yazmıştı Chopra ise bu paylaşıma, “Seni seviyorum hayatım. Beni bir anne yaptığın için teşekkür ederim” yorumuyla karşılık vermişti.

“ŞU MEŞHUR KIZMIZI TABANLI AYAKKABILAR”

Malti Marie’nin botlarına dikkat çeken toplumsal medya kullanıcıları, “Vay canına, şu meşhur kırmızı tabanlı ayakkabılar!”, “Botlarına bakın, bu bebeğin stili benimkinden daha iyi” ve “Malti’nin botlarına bayıldım” üzere yorumlar yazmıştı.

İTİRAFIYLA GÜNDEME GELDİ

2000 yılında düzenlenen Miss World yarışında ‘Dünyanın En Hoş Kadını’ unvanını kazanan Priyanka Chopra, modellikle başlayan mesleğine sinema oyuncusu olarak devam ediyor. Ünlü isim son olarak, The Zoe Project’e geçmiş yıllarda karşılaştığı rahatsız edici bir olayı anlattı.

”HER SEFERİNDE BİR MODÜL GİYSİ ÇIKARMAM GEREKİYOR”

Bir sinemada zımnî casus olarak rol aldığından bahseden Chopra, rolü için şunları söyledi: 

Gizliyim, erkeği baştan çıkarıyorum. Aşikâr ki kızlar kapalı vazifedeyken bunu yapıyor. Lakin adamı baştan çıkarıyorum ve her seferinde bir modül giysi çıkarmam gerekiyor.

Yönetmenin, önünde stiliste kendisinin iç çamaşırlarıyla kalması için ısrar ettiğinde durumun üzücü bir hal aldığını vurgulayan oyuncu, o anlar için “İnsanlıktan çıkarıcı bir andı” sözlerini kullandı.

ROLÜNÜ BIRAKTI

Sanata katkıda bulunan bir oyuncu olmak yerine nasıl nesneleştirildiğini ve reddedildiğini, sırf bir metaya indirgendiğini hissettiğini belirten Chopra, yaşadıklarını kabullenemediğini ve üretimden ayrıldığını da söyledi.

TÜM HARCAMALARI KENDİSİ KARŞILADI

Babasının ısrarı üzerine yapılan harcamaları kendi cebinden karşıladığını söyleyen oyuncu, projeden ayrılmasının ana nedenini de “Yönetmenle her gün yüzleşme kanısı dayanılmaz hale geldi” biçiminde anlattı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir