1. Anasayfa
  2. Magazin

Pınar Deniz: Çirkin olduğumu düşünüp aynaya bakamıyordum

Pınar Deniz: Çirkin olduğumu düşünüp aynaya bakamıyordum
0

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, takımında Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş üzere usta ve genç isimlerin yer aldığı, Kanal D’nin Ay Üretim imzalı dizisi ‘Yargı’, 7 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan 63’üncü kısmıyla dönem ortası verdi.

Dizinin Ceylin’i Pınar Deniz, “İbrahim Selim ile Bu Gece” isimli programda bilinmeyenlerini paylaştı.

“GÜZEL OLMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM”

Oyuncu, ”Lisedeyken çok berbat olduğumu düşünüp aynaya bakamıyordum. Büyük ihtimalle diğer ruhsal meseleler yaşıyordum. İmtihan vaktiydi, o tasa oraya dönüşmüş olabilir. Orta ara bu his geliyor. Bazen çok nahoş olduğumu, hoş olmadığımı düşünüyorum ancak çok da takılmıyorum” dedi.

“AÇKEN BEN, BEN DEĞİLİM”

Yemek yemeği çok sevdiğini söyleyen oyuncu, “Her daim ağlayabilirim. Daima açım, daima yemek yemek istiyorum. Ben hatırlamıyorum lakin arkadaşlarım anlatıyor; bir gün AVM’de çok acıkmışım, onlar gezmek istemişler, oturup ağlamışım. Açken ben, ben değilim” dedi.

“ESKİ ERKEK ARKADAŞIM TİTİZLİK HASTASAYDI”

Deniz, alaka itirafıyla da dikkat çekti: 

‘Midemi bulandırıyorsun’ dememek için münasebetimi keserim. Ben çok dağınığım. Eski bir erkek arkadaşım ise titizlik hastasıydı. Sanki bu bana Tanrı’nın cezası mıydı? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir