1. Anasayfa
  2. Magazin

Pınar Altuğ’un sahte hesap isyanı! ‘Hesabını vereceksiniz’

Pınar Altuğ’un sahte hesap isyanı! ‘Hesabını vereceksiniz’
0

Pınar Altuğ’un 2008’de dünyaevine girdiği eşi Yağmur Atacan’ın başı, geçtiğimiz sene geçersiz Instagram hesaplarıyla kedere girmişti. Atacan ismine uydurma hesaplar açıldığını takipçileriyle paylaşan Altuğ, bunu yapan bireye isyan etmişti.

Sahte hesabın ekran imgesini paylaşarak, Yağmur Atacan’ın gerçek hesabının kullanıcı ismini veren Altuğ, şu bildirisi yazmıştı:

Dünkü kişi bu sefer de bu hesabı açıp Yağmur’un gerçek hesabını rapor ettirmeye çalışıyor! Lütfen bu tip hesaplardan gelen iletilere aldırış etmeyin, linklere tıklamayın. Yağmur’un tek ve geçerli hesabı bu.

“TAKTI KAFAYI!”

Atacan da düzmece hesabı takipçilerine göstererek, “Benim kullanıcı adımda ‘G’ yok arkadaşlar. Hesaplarınızı kaptırmayın. Taktı kafayı!” sözlerin kullanmıştı.

“ŞİMDİ HUKUK YOLUYLA HESAPLAŞMA VAKTİ”

Ünlü çiftten artık de Pınar Altuğ ismine geçersiz hesap açıldı. 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından ismini kullanarak tweet atan bir kullanıcıyı ifşa eden ünlü isim, olayı mahkemeye taşıyacağını duyurdu.

“Şimdi mesela benim bu türlü bir hesabım yok, lakin kendini bilmez birileri başına nazaran benim ismimle hesap açıp, istediği üzere yazıyor” diyen oyuncu, şöyle yazdı:

Başka kendini bilmezler de buna yorum yapıyor! Artık hukuk yoluyla hesaplaşma vakti. Yok o denli kafana nazaran davranmak! Hesabını vereceksiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir