1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Pelin Öztekin: Icardi evli olmasaydı düşünürdüm!

Pelin Öztekin: Icardi evli olmasaydı düşünürdüm!
0

Pelin Öztekin, evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Projelerinden bahseden oyuncu, “Görüştüğüm işler var. Yaz için romantik güldürü dizi senaryoları geldi. Fakat eylül ayı için okuduğum bir senaryo ve rol, beni inanılmaz etkiledi. Dram projesi ve benim için zıt köşe olacak bir karakter. Sanırım eylüldeki o işi bekleyeceğim. Beni heyecanlandıran proje o… Haziranın sonuna kadar daha İstanbul’dayım. Galatasaray’ın şampiyonluğu var. Küçük bir tatil yapıp, sonra döneme hazırlık yapacağım” dedi.

“İNŞALLAH ŞAMPİYONLUĞU KUTLAYACAĞIZ”

Fanatik Galatasaray taraftarı olan Öztekin, 30 Mayıs Salı günü sarı-kırmızılı kadrosunun Ankaragücü ile karşılaşacağı maça gideceğini belirterek, “Ankara’dan dönüşte inşallah şampiyonluğu kutlayacağız. Bütün deplasmanlara gidiyorum. Birinci maçıma beş yaşında gittim. Sekiz yaşından sonra daima gittim. Sonra her sene kombinem oldum. Nasıl yetiştiriliyorsanız o denli giden bir aşk oluyor. 13 yıldır kulüp üyesiyim. Babam (Rasim Öztekin) da kulüp üyesiydi” formunda konuştu.

“PROJE GELİRSE DÜŞÜNÜLÜR”

Ünlü isim, “Babanız Rasim Öztekin’in hayatının sinema olması için gelen bir proje var mı?” sorusuna, “Bana gelen o denli bir şey yok. Daha çok herhalde müzisyenlerin hayatı sinema oluyor. O denli bir proje gelirse düşünülür. Şu an yok ama” karşılığını verdi.

“EŞİ WANDA NARA’YI NE YAPACAĞIZ PEKALA?”

Öztekin, geçtiğimiz günlerde “Bir Mauro Icardi öyküsü olur mu sizin için?” sorusuna, “Başlamasına ihtimal veriyorsunuz yani. Eşi Wanda’yı (Nara) ne yapacağız pekala? Niçin adamı bekar bayanlar ile yakıştırıyoruz ki? Çok güzel lakin Galatasaray’ımızda kalsın bence” karşılığını vermişti.

“TİPİNİ BEĞENİYORUZ”

Sözlerinin çok konuşulması üzerine ünlü oyuncu, “Icardi bizim göz bebeğimiz. Grubumuzun bu vakte kadar gelmiş en âlâ forvetlerinden bir tanesi. Tipini beğeniyoruz ve güzel, inkar da etmiyoruz. Magazin evli adamı bizlerle yakıştırıyor, onu anlamıyoruz. Wanda yengemiz var. Olmasaydı düşünürdüm. Güzel bir adamın yanına yakıştırılmak hoş. Galatasaray’ımızda kalsın bizi keyifli eder” diyerek espri yaptı.

“ARKASINDAN AĞLAMAM”

35 yaşındaki oyuncu, “Icardi giderse üzülür müsünüz?” sorusu üzerine ise şu sözleri kullandı:

Arkasından ağlamam lakin üzülürüm.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap