1. Anasayfa
  2. Magazin

Paul Walker’ın kızı Meadow Walker: Babamın bana özel işaretler gönderdiğini anlıyorum

Paul Walker’ın kızı Meadow Walker: Babamın bana özel işaretler gönderdiğini anlıyorum
0

‘Hızlı ve Öfkeli’de canlandırdığı Brian O’Conner rolüyle tüm dünyanın tanıdığı bir yıldız haline gelen Paul Walker, 2013 yılında şimdi 40 yaşındayken geçirdiği dehşetli bir kazada hayatını kaybetmişti.

Yakın arkadaşı ve birlikte hayır maksatlı bir dernek kurduğu Roger Rodas’la birlikte 30 civarı yarış arabası bulunan Walker, vahim kazada Rodas’ın kullandığı Porsche marka bir yarış otomobilinde çıkan yangında can vermişti.

KIZI, KONUK OYUNCU OLARAK YER ALDI

Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, ‘Hızlı ve Öfkeli’ sinemasının 10’uncu serisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Sinemanın galasında Paul Walker’ın rol arkadaşı ve kendisinin vaftiz babası olan Vin Diesel ile objektif karşısında poz veren Walker, babasıyla kurduğu özel bağın, onun vefatından sonra bile kopmadığını belirtti.

E! News’a konuşan 24 yaşındaki model, Paul Walker’dan kendisine özel işaretler geldiğine inandığını söyledi.

“BANA İŞARETLER GÖNDERDİĞİNİ ANLIYORUM”

Babasının kendisiyle sayılar aracılığıyla irtibat kurduğunu söyleyen Walker, “Babamın en sevdiği sayılar 4 ve 7’ydi. Benim için işaretler bunlar” dedi. Meadow Walker, “Ne vakit bir şey hakkında kuşkuya düşsem, ne vakit biriyle arbede etsem ne vakit yok yere sinirlensem çabucak etrafımda 4 ve 7 sayılarını görmeye başlıyorum. O vakit babamın hâlâ benimle olduğunu, beni üstten bir yerden kollayıp gözettiğini ve bana işaretler gönderdiğini anlıyorum. Ve o vakit kendime her şeyin yoluna gireceğini ve babamın benimle olduğunu söyleyip rahatlıyorum” tabirlerini kullandı.

İLK GÖSTERİME GİRDİĞİNDE BEBEKTİ!

“Hızlı ve Öfkeli” serisinde rol almasının kendisi için çok kıymetli olduğunu ve Paul Walker’ın bu durumdan gurur duyacağından emin olduğunu söyleyen Meadow Walker, serinin birinci sineması gösterime girdiğinde bebek olduğunu ve babasının, onun büyümesine şahitlik eden oyuncu arkadaşlarıyla çalışmanın onu ne kadar gururlandırdığını da belirtti.

“BABAMIN SESİNİ AKLIMDA TUTABİLİYORUM”

Babasının hem en yakın arkadaşı hem de sırdaşı olduğunu, bu yüzden de onun varlığını her vakit yanında hissetmeye devam ettiğini söyleyen model şöyle konuştu:

Birini unutmaya başladığınızda en süratli sesi hafızanızdan silinir. Bense babamın sesini sinemalarını her vakit izleyerek daima aklımda tutabiliyorum.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir