1. Anasayfa
  2. Magazin

Özel odada yaşananları kameradan izlemiş! ‘Dansçıya 10 bin dolar verdi’

Özel odada yaşananları kameradan izlemiş! ‘Dansçıya 10 bin dolar verdi’
0

Quentin Tarantino’nun yönettiği ‘Once Upon a Time… in Hollywood’ sinemasında, ‘ayakkabı giymekten nefret ettiği için yalınayak dolaştığı’ söylenen, hayatını kaybetmiş oyuncu Sharon Tate’i canlandıran Margot Robbie, bir sahnede görünen ayaklarının neden kirli olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

“TARANTINO, ‘AYAKLARINI TEMİZLEME’ DEDİ”

Güzel oyuncu, Vogue’un ‘Life in Looks’ isimli YouTube serisinin yeni kısmında; “Bir oyuncu olan karakterim, kendini beyaz perdede görmek için bir sinema salonuna giriyor, botlarını çıkarıp ayaklarını uzatıyor ve sineması izlemek için yerleşiyor” diyerek sahneyi anlatmış şöyle devam etmişti:

Ama ayaklarım kirliydi zira sette ayakkabısız dolaşıyordum. Sinemada de kirli kalmasının sebebi ise Tarantino’nun ‘Ayaklarını temizleme’ demesiydi. Biri temizlemek için koştu, lakin Quentin; ‘Hayır, temizlemeyin. Bu daha gerçek görünüyor. Bu türlü kalsın’ dedi.

KULÜP ÇALIŞANI ANLATTI

Kuzey Kaliforniya’dan kendini NorCal Lowlife ismiyle tanıtan, Hollywood striptiz kulübü Crazy Girls’te kıdemli bir işçi olan gizemli bir kişi, katıldığı ‘Get in the Car’ isimli podcast programında Quentin Tarantino’nun ayak fetişiyle ilgili konuştu.

Lowlife, bir defasında direktörün kelam konusu striptiz kulübünü ziyaret ettiğini ve özel bir oda ile yerdeki bir dansçının kendisine eşlik etmesini istediğini anlattı.

Özel odada yaşananları güvenlik kamerasından izlediğini itiraf eden Lowlife, “Tarantino, dansçının botlarını teker teker çıkardı ve ayaklarının altını yalamaya başladı” dedi.

Ünlü direktörün 30 dakika boyunca özel odada kaldığını belirten kaynak, “Köpük banyosu yaptığınızda ayaklarınızın nasıl göründüğünü bilirsiniz, değil mi? Kuru erik üzere. Dansçının ayakları da o denli görünüyordu” sözlerini kullandı ve ekledi:

Yanlış bilmiyorsam o dansçıya 10 bin dolar para verdi.

“CİDDİYE ALMIYORUM”

Ünlü direktör, geçmişte sinemalarında bayan ayaklarını çok fazla ön plana çıkarması sebebiyle tenkit oklarının gayesi olmuştu. 2021 yılında GQ’ya verdiği bir röportajda kendini savunan Tarantino, şu sözleri kullanmıştı:

Eleştirileri ciddiye almıyorum. Pek çok düzgün direktörün sinemasında çok fazla ayak sahnesi var. Bu yalnızca âlâ bir direktörlük. Benden evvel, ayak fetişizmi konusunda öne çıkan kişi öbür bir direktör olan Luis Buñuel’di. Hitchcock ve Sofia Coppola da bununla suçlanmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir