1. Anasayfa
  2. Magazin

Özcan Deniz’in eşi Samar Dadgar’dan gelinlikli yeni pozlar

Özcan Deniz’in eşi Samar Dadgar’dan gelinlikli yeni pozlar
0

Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan ile 15 aylık evliliğinini 2019 yılında olaylı bir formda sonlandırmıştı. Ayrılığın akabinde Aktan, şiddet gördüğü argümanıyla ünlü oyuncuya dava açmıştı. Şiddet davasından beraat eden Deniz, kısa bir müddet sonra modacı Samar Dadgar ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

51 yaşındaki müzikçi, 20 Ocak’ta sürpriz biçimde kendisinden 22 yaş küçük Samar Dadgar ile hayatını birleştirmişti.  Samar Dadgar, evlilik haberlerinin yayılmasının akabinde gelinlikli bir pozunu paylaşmış ve şu bildirisi yazmıştı:

Seni seçiyorum… Ve tekrar, tekrar seni seçeceğim! Hiç duraksamadan, kuşku etmeden her kalp atışında… Seni seçmeye devam edeceğim! Ve yüzlerce dünyada yüzlerce hayat içinde, gerçekliğin her türlüsünde seni seçerdim. Seni bulurdum kocam.

ANNESİ NİKAHA KATILMADI

Özcan Deniz’in bu evliliğe karşı çıkan ve daha evvel hususla alakalı, “İstemiyorum” yorumunu yapan annesi Kadriye Deniz, düğün merasimine katılmamıştı. Deniz, geçtiğimiz aylarda, “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. Lakin illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. Lakin istemiyorum.

”AİLE ORTASINDA KALACAKTIR”

Çift, balayı için Dubai’yi tercih etmişti. Balayı dönüşü havalimanında görüntülenen Özcan Deniz, Deniz, annesinin bu evliliği istememesi ve nikaha katılmamasıyla ilgili sorulara; “Ailevi meselelerimiz aile ortasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar” karşılığını vermişti.

”SEN BENİM KALBİMSİN”

Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde ise 51 yaşına basan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı romantik bir paylaşımla kutlamıştı. Dadgar, Deniz ile karelerine kalp emojisiyle birlikte “Sen benim kalbimsin haberin var mı?” notunu düşmüştü. 

AFTER PARTY’DE GİYDİĞİ GELİNLİĞİ TAM NOT ALDI

Özcan Deniz’le keyifli birlikteliği devam eden Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde 191 bin takipçili Instagram hesabından nikah pozlarını yayınlamıştı. Genç modacı artık de nikah sonrası after party’de giydiği küçük gelinliğiyle verdiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Straplez saten gelinliğini, inci kolye ve beyaz spor ayakkabılarıyla kombinleyen Dadgar’ın usulü takipçilerinden tam not aldı. İranlı modacının karelerine kısa sürece binlerce yorum yağdı. 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir