1. Anasayfa
  2. Magazin

Oğuzhan Koç’un ayakkabısına yorum yağdı! ‘Evlenirken de giymiştin, senin için hüzün’

Oğuzhan Koç’un ayakkabısına yorum yağdı! ‘Evlenirken de giymiştin, senin için hüzün’
0

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde hayatlarını birleştirmişti. Kısa bir mühlet sonra haklarında ayrılık tezleri çıkan ikili, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile haberleri doğrulamıştı.

“BOŞANMA KARARI ALDIĞIMIZ DOĞRUDUR”

Özdemir ve Koç, kısa periyodik evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu:

Evliliğimizi bir müddettir yürütemeyip, boşanma kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı hürmet ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas formda yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.

TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı. Eski eşler, Büyükada’da avukatları ile birlikte katıldıkları davada birbirinden hiçbir şey talep etmemişti.

AYAKKABI AYRINTISI DİKKAT ÇEKTİ

Tüm bunların akabinde eski eşlerden Oğuzhan Koç, 3.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Özdemir ile düğününde giydiği ayakkabıyla kamera karşısına geçen Koç, peş peşe yayınladığı fotoğraflara; “Üzgün değilim, Fenerbahçe’yi izliyorum” notunu düştü.

Ayakkabı ayrıntısı gözlerinden kaçmayan toplumsal medya kullanıcıları, ünlü ismin kısa müddette 28 binden fazla beğeni alan gönderisine yorum yağdırdı.

İŞTE O YORUMLAR

– Damatlık ayakkabın değil mi bu?
– Bu ayakkabı düğündeki ayakkabı, çıkar şu lanet pabuçları!
– Sen bu ayakkabıları evlenirken de giymiştin, demek ki ikisi de senin için hüzün…
– O ayakkabıları çıkar, sana hayır yok onlardan. Uğursuzlar zira.
– Şu ayakkabılardan ne vakit vazgeçeceksin?

“OĞUZHAN’A BAK, GELİNDEN UZUN DURAYIM DİYE KAR LASTİKLERİNİ TAKMIŞ!”

Oğuzhan Koç ayakkabıları, düğün sonrası gündem olmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabılarına; “Oğuzhan’a bak gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Damadın ayakkabıları Demet’inkinden yüksek maşallah”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar o topuk ne?”, “Gelinlikten fazla Oğuzhan’ın ayakkabısı bambaşka” üzere yorumlar gelmişti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir