1. Anasayfa
  2. Magazin

Nurgül Yeşilçay’ın fit hali dikkat çekti! ‘Aç kaldım, 16 kilo verdim’

Nurgül Yeşilçay’ın fit hali dikkat çekti! ‘Aç kaldım, 16 kilo verdim’
0

Farklı kıssası, başarılı oyunculukları ile olduğu kadar görkemli kıyafetleri ve stylingi ile de beğeni toplayan, Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Veda Mektubu’nun ‘Alanur’u Nurgül Yeşilçay, dizide kullanacağı topuklu ayakkabıyı bulabilmek için Nişantaşı’nın altını üstüne getirdi.

”ALANUR ÇOK HAVALI BİR KADIN”

Yarım saat içinde beş mağazaya giren fakat aradığı modeli bir türlü bulamayan Yeşilçay, dizide canlandırdığı ‘Alanur’ karakterinin havalı bir bayan olduğunu, dar ve topuklu ayakkabı kullanmak zorunda kaldığı için zorlandığını anlattı:

Ayakkabı almaya çıktık. Topuklu ayakkabı bakıyorum. Şu açıdan yorucu; Alanur çok dar ve çok topuklu giyiyor. Gördüğünüz üzere bu türlü bol ve düz ayakkabı takıntım olduğu için orada zorlanıyorum. Fakat Alanur çok havalı bir bayan.

 ZAYIFLAMA SIRRINI AÇIKLADI

Basın mensuplarının ”Sizi genelde daima fit görüyoruz” halindeki kelamlarına, ”Beni nerede fit görüyorsunuz? Hayır, 16 kilo verdim” diye itiraz eden Yeşilçay, nasıl zayıfladığının sırrını da anlattı.

”ALIŞANA KADAR ÇOK ZORDU”

Tatlı ve çikolatadan uzak durduğunu belirten ünlü isim, sabah kalktıktan sonraki birinci dört saat yemek yemediğinin altını çizerek şu sözleri kullandı:

Arkadaşlar bildiğiniz aç kaldım. Alışana kadar çok zordu. Gece yatmadan dört saat evvel yemeyi bırakıyorsun. Sabah kalktıktan sonra dört saat aç kalıyorsun sonra yemek yiyorsun. Mümkün mertebe tatlı, çikolata yok. Biraz da dikkat ediyorsun.

”ARTIK BODRUM’U SEVMİYORUM”

Dizi çekimlerinin devam ettiğini ve dönem finalinin ne vakit çekileceğini bilmediğini söyleyen Yeşilçay, kelamın tatil planlarına gelmesi üzerine, artık sakin yerlerde dinlemeyi tercih ettiğini açıkladı.

Çok kalabalıklaştığı için artık Bodrum’u sevmediğini tabir eden Yeşilçay, kelamlarını şöyle noktaladı:

Biz Selimiye taraflarına gidiyoruz daha çok. Oralara gideriz yeniden. Ben artık çok sevmiyorum Bodrum’u, zira çok kalabalıklaştı. İstanbul’dan farksız. Çok trafik var. Daha sakinlik arıyor insan. Zati çok kalabalık yerlerde çalışıyoruz ve çok kalabalığız. Bu türlü insan durmak istiyor, daha sakin yerleri tercih ediyorum.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir