1. Anasayfa
  2. Magazin

Nihal Menzil’den ‘Camdaki Kız’a duygusal veda

Nihal Menzil’den ‘Camdaki Kız’a duygusal veda
0

Kanal D’nin; imalini OGM Pictures’ın üstlendiği, başrolünde ‘Nalan’ karakteri ile Burcu Biricik’in yer aldığı, her hafta Perşembe günleri izleyici ekranlara kilitleyen ‘Camdaki Kız’ dizisinde üç dönemdir ‘Hafize’ karakterine hayat veren Nihal Menzil, setteki son gününde gözyaşlarına hakim olamadı.

”HAFİŞ’LE SEYAHATİMİZ BURAYA KADAR”

Hafize karakterini çok sevdiğini belirten oyuncu, sevenlerine duygusal bir paylaşımla veda etti. Instagram sayfasından bir görüntü yayınlayan ve konuşmakta zahmet çeken Menzil, şu sözleri kullandı:

Hepinize merhaba. Üç dönemdir Hafiş karakteriyle sizlerleydim. Bugün setteki son günüm. Umarım tekrar seveceğiniz, sahipleneceğiniz farklı karakterlerle ekranlarda buluşuruz. Ben hüzünlüyüm, sıkıntı konuşuyorum. İki sahnem kaldı. Onu çekeceğim, sonra bitiyor. Hafiş’i sevdiğiniz ve sahiplendiğiniz için teşekkür ediyorum. Hafiş’i ben de sevdim lakin Hafiş’le seyahatimiz buraya kadar. Öteki karakterle tekrar ekranlarda olmak dileğiyle.

”İŞ BİTİRİRKEN AĞLADIĞIM İKİNCİ PROJE”

Ünlü oyuncu paylaşımına düştüğü notta ise, ”Hafiş’e veda. İnsan hayatında kimi noktalar vardır, işte o noktalarda sevdiğinizi, sevildiğinizi çok hissedersiniz. 25 yıllık oyunculuk hayatımda çok farklı projelerde yer aldım lakin iş biterken ağladığım ikinci projedir ‘Camdaki Kız” sözlerine yer verdi.

”EN BÜYÜK TEŞEKKÜR ‘CAMDAKİ KIZ’ SEVENLERİNE”

Ekip arkadaşlarına ve dizinin izleyicilerine de teşekkür eden Menzil, paylaşımına düştüğü notun devamında şu satırlara yer verdi:

Kamera gerisi takımı, kamera önü başrol, karakter oyuncuları, kıssa ve senaryo müellifleri, üretimci ve uygulayıcı yapımcılarımız, yayın kanalımız ve çok pahalı direktörlerimiz, üç dönemdir meslek hayatımda çok değerli anılar yaşadım. Hepinizi çok seviyorum. Hepiniz çok kıymetlisiniz. Sizlerle birlikte olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum. Tekrar yeni uzun soluklu olağanüstü işlerde buluşmak dileğimdir. En büyük teşekkür siz ‘Camdaki Kız’ sevenlerine. Bizleri yalnız bırakmayan, dayanak olan herkese sonsuz teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir