1. Anasayfa
  2. Magazin

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız!

Nebahat Çehre: Tatilde beni yakalayamıyacaksınız!
0

Yeni proje tercihinden bahseden Nebahat Çehre, “Güzel kızım Selma ile hoş bir açılışa geldik. O benim kızım. Bu orta bildiğiniz üzere dinleniyorum. Daha evvel bahsetmiştim, geçmişte yaptığım işlerin altında kalacak bir projede yer almak istemiyorum. Daha ne kadar yapabileceğim ki bu mesleği finali hoş olsun istiyorum” dedi.

“FAZLASIYLA HAK ETTİ”

76’ncı Cannes Sinema Şenliği’nde Nuri Bilge Ceylan’ın ‘Kuru Otlar Üstüne’ sinemasındaki rolüyle ‘En Yeterli Bayan Oyuncu’ mükafatını kazanan Merve Dizdar ile ilgili sorulara Ergeç, “Çok memnun oldum onun ismine. Çok düzgün bir oyuncu ve çok düzgün bir insan. Ziyadesiyle hak etti. Onu çok seviyorum” açıklamasını yaptı. Nebahat Çehre ise “Gurur duydum onunla. Kusursuz bir muvaffakiyete imza attı” kelamlarıyla hislerini lisana getirdi.

“ÖNCE AİLEMLE HOŞ BİR TATİL”

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Camdaki Kız’da ‘Selen’ karakterine hayat veren Selam Ergeç, “Çok hoş bir dönemdi benim için. Mükemmel bir takımla, çok uygun bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Yeni projeleri konuşmak için şimdi çok erken, evvel ailemle hoş bir tatil yapacağım” sözlerini kullandı.

“HERKES CEBİNE NAZARAN HARCAYACAK”

Nebahat Çehre, uzun vakittir tatil yapamadığını fakat bu yaz tatile çıkacağını belirterek, “Ama beni yakalayamıyacaksınız zira sizlerin olmadığı yerlerde tatil yapıyorum” diyerek gazetecilere takıldı.

79 yaşındaki oyuncu, tatil beldelerindeki yüksek fiyatlarla ilgili kanılarını soran gazetecilere, “Herkes cebine nazaran harcayacak. Diğerinin ismine konuşmam gerçek olmaz” karşılığını verdi.

“ÜSTÜMDEKİ ELBİSE 25 YILLIK”

Elbisesi ile dikkat çeken Çehre, “Bu üstümdeki elbise 25 yıllık. Ben elbise ve kitap konusunda çok hassasım. Tertipli ve düzenliyim. ‘Bir giydiğimi bir daha giymem’ diye bir fikrim yok gördüğünüz üzere. Okuduğum kitapları da saklıyorum. Çok seviyorum kitap okumayı. Mesela bu orta ‘Yabancı Yalnızlık’ diye bir kitaba başladım. Son günlerde okuduğum ve etkilendiğim çok hoş bir hikaye” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir