1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Nazlı Sabancı’nın karnı burnunda! Nazar boncuğu emojisiyle paylaştı

Nazlı Sabancı’nın karnı burnunda! Nazar boncuğu emojisiyle paylaştı
0

Uzun müddettir birlikte olan, Aralık 2020’de evlilik yolunda birinci adımı atan Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Sabancı’nın üvey babası Kaan Dimili’nin vefatı nedeniyle ertelemişti.

ÇIRAĞAN SARAYI’NDA DÜĞÜN YAPTILAR

Sosyetik hoş ve Sabancı, acı haberden 40 gün sonra sessiz sedasız halde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikâh masasına oturmuştu. Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı’nın rötarlı düğünü, geçtiğimiz sene Haziran ayında Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir merasimle gerçekleşmişti.

BEBEK BEKLEDİKLERİNİ DUYURDULAR

Ünlü çiftten geçtiğimiz aylarda ise müjdeli haber gelmişti. Eşiyle poz veren Nazlı Sabancı, Instagram sayfasından yayınladığı kare ile anne-baba olacaklarını duyurmuştu. Sosyetik hoş, paylaşımına nazar boncuğu ve kalp emojileriyle “3” notunu düşmüştü.

KARNI BURNUNDA PAYLAŞIM

İlk bebeğini kucağına almak için gün sayan sosyetik hoş, son olarak 343 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının öyküler kısmından yemi bir paylaşım yaptı.

Kırmızı bir pantolon-ceket grubunun içine siyah bir bluz giyen Sabancı, aynanın karşında çekildiği fotoğrafa; “3trd trimester (Üçüncü üç aylık dönem) notunu yazarak nazar boncuğu emojisi ekledi.

28 yaşındaki ünlü ismin karnı burnunda paylaşımı, kısa müddette toplumsal medyada gündem oldu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap