1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup birinci yıldönümünü Paris’te kutladı

Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup birinci yıldönümünü Paris’te kutladı
0

‘Beni Ağlatma’, ‘Jest Oldu’, ‘Aya Emsal’, ‘Araba’, ‘Pazara Kadar’ ve ‘Aşka Yürek Gerek’ üzere hitlerinin yanı sıra ve çok sayıda meslektaşına verdiği bestelerle de 90’lar ve 2000’lerin birinci yıllarına damga vuran Mustafa Sandal, birinci evliliğini 2008 yılında meslektaşı Emina Jahovic ile yapmıştı. Yaman (14) ve Yavuz’un (10) isminde iki erkek çocuğu bulunan müzikçi çift, 10 yıllık evliliklerini Haziran 2018’de mutabakatlı olarak sonlandırmıştı.

ROMA’DA NİKAH MASASINA OTURDULAR

Emina Jahovic’ten boşanan ünlü popçu, kendisinden 19 yaş küçük olan sosyetik hoş Melis Sütşurup ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 3 Haziran 2022’de İtalya’nın başşehri Roma’da evlenmişti.

Mutlu evliliklerini toplumsal medyada aşk dolu paylaşımlarıyla gözler önüne seren Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup çifti, evlilik yıl dönümlerinde Paris’e gitti. İkili, birlikte çekilen karelerini toplumsal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

”AŞK HER YERDE”

Instagram’da 36.5 milyon takipçisi bulunan Melis Sütşurup, eşiyle romantik karelerine ”Aşk her yerde” notunu düşüp kırmızı kalp emojisi koydu.

Ünlü müzikçi ise eşiyle Paris pozlarını, 2.2 milyon takipçili hesabından ”Paris’te yıldönümümüzde, ödül merasiminde sevgili Süleyman abim sayesinde tekrar damat üzere oldum valla” notunu düştü.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Sandal’ın paylaşımına Seda Sayan’ın nazar boncuğu emojisi ile yaptığı yorum dikkatlerden kaçmadı. İkilinin aşk paylaşımlarına takipçilerinden kısa müddette binlerce yorum ve beğeni geldi.

MUSTİ’YE CANLI YAYINDA SÜRPRİZ

Öte yandan; Mustafa Sandal, geçtiğimiz aylarda ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programına konuk olmuştu. Canlı yayında ünlü müzikçiye doğum günü sürprizi de yapılmıştı. Stüdyoya Sandal’ın oğlu Yaman ve eşi Melis Sütşurup gelmişti. Musti, sürpriz karşısında duygulanmıştı.

“O HANIMEFENDİYİ HATIRLAMADI BİLE”

Sunucu, Melis Sütşurup’a Mustafa Sandal ile nasıl tanıştıklarını sormuştu. Sosyetik isim, aşk kıssasını şöyle anlatmıştı:

Komik biraz. Benim konutuma çalışmak için bir bayan geldi, benim de oğlum o vakit 4.5 yaşındaydı. Referans istedim, Mustafa Sandal’ın ismini verdi hanımefendi. Telefonu elimde lakin, tahminen rahatsız olur diye aramadım. Arkadaşlarım vardı yanımda, ‘Arama’ dediler. Instagram’dan bildiri attım. Ben ileti attığım dakika içinde karşılık geldi. Çok resmi konuşuyoruz, sonra ‘Bu ortada ufaklıkla da çok âlâ anlaşır’ diye ileti yazdı. Anladım esasen Instagram hesabımı denetim etmiş. Sonuçta bir çocuğum var, evli miyim değil miyim, o denli bir bilgisi olmadığı için rahat rahat yazamıyor. Yalnız olduğumu anlayınca ‘Bu fotoğraftaki gözler nitekim senin gözlerin mi?’ dedi. Sonra baktım ki Mustafa o hanımefendiyi hatırlamadı bile (gülüyor). Sonrasında görüşmeye başladık.

 

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap