1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Murat Dalkılıç’ın Eser Yenenler yalanı böyle ortaya çıktı! ‘Erkekler kapatılsın’

Murat Dalkılıç’ın Eser Yenenler yalanı böyle ortaya çıktı! ‘Erkekler kapatılsın’
0

Berfu Yenenler, 2 milyon takipçisinin bulunduğu toplumsal medya hesabından yayınladığı, eşi Eser Yenenler’in de yer aldığı esprili görüntülerle isminden sıkça kelam ettiriyor. 28 yaşındaki hoş, son olarak Eser Yenenler ile birlikte yakın arkadaşları Murat Dalkılıç’a telefon latifesi yaptı.

“ESER’E ULAŞAMADIM”

 Yenenler, toplumsal medyadan müzikçi Murat Dalkılıç’a yaptığı latifenin görüntüsünü paylaştı. Berfu Yenenler eşi Eser Yenenler yanındayken, Dalkılıç’a “Eser’e ulaşamadım. O da demişti ki Murat’la olacağız. Hala da ulaşamıyorum. Seninle mi?” diye soruyor.

“İÇERİDE UYUYOR”

Dalkılıç ise “Biraz geç yattık ya. Evet evet bende kaldı. İçeride uyuyor” cevabını veriyor. Berfu Yenenler’in “Onu uyandırabilir misin?” sorusu üzerine Dalkılıç, “Ya kızım mecnun misin? Benimle birlikte. Ne olacak” diyor.

“MURAT DALKILIÇ KAPATILSIN”

O anları toplumsal medya hesabından paylaşan Berfu Yenenler, kısa müddette gündem olurken; “Murat Dalkılıç kapatılsın” yorumları havada uçuştu.

“YOLDA BEŞERLER YÜZÜME GÜLÜYOR”

Berfu Yenenler’in çok konuşulan Instgaram gönderisine yorum yapan Murat Dalkılıç, “Abiii yolda beşerler yüzüme yüzüme gülüyor” iletisiyle dikkat çekti.

GÖNLÜNÜ ALMAYA MESKENE GİTTİ

Ünlü müzikçi, latifenin akabinde Berfu Yenenler’in gönlünü almak için konutlarına gitti. Çocuklara ikram alan Dalkılıç, “Yengem çok hoş yapmış” notuyla dikkat çekti.?

“ÇOCUK ÜZEREYİM EVDE”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Eser Yenenler’e, ‘Empati’ programında “Nasıl bir baba olduğunu düşünüyorsun?” sorusu yöneltilmişti. 39 yaşındaki oyuncu, “Nasıl bir baba olduğuma çocuklarım karar verecek fakat baba üzere değil de, biraz çocuk üzereyim evde” cevabını vermişti.

“YAPMAM GEREKENİ BİLİYORUM FAKAT YAPAMIYORUM”

Berfu Yenenler ile memnun bir evliliği olan ünlü isim, “Üçüncü kardeş üzereyim. Berfu’ya zorluk yaratan bir şey ancak üçümüze de bakıyor. Ben babalığı daha babacan bir şey zannediyordum, değilmiş. Naz yapan, ‘gel’ diyen, ‘oyna’ dediğinde ‘oynamayacağım ya’ falan yapan, bir sorun daha yaratan bir çocuğa dönüştüm. Hayat beni oraya getirdi, yapmam gerekeni biliyorum fakat yapamıyorum bazen. O anlarda çocuklaşıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap