1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Merve Tektaş’tan kaybettiği eşi Selçuk Tektaş’a: Çok özledim!

Merve Tektaş’tan kaybettiği eşi Selçuk Tektaş’a: Çok özledim!
0

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajerliğini üstlenen Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 2009 yılında dünyaevine girdiği eşi ve kızları Ceylan ile Eyşan’ın babası Selçuk Tektaş’ı kaybeden Merve Tektaş, eşine olan hasretini toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla her fırsatta lisana getiriyor.

”SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Merve Tektaş son olarak eşiyle 2009 yılına ilişkin bir karesini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşı. Merve Tektaş’ın paylaşımına düştüğü ”15 yıl oldu lakin yeterli ki sen uygun ki. Seni çok seviyorum. Çok özledim çok” formundaki not ise yürekleri dağladı.

3 Haziran 2009 yılında ilişkin bu kareyi yayınlayan Merve Tektaş’ın paylaşımını yoruma kapatması ise dikkatlerden kaçmadı.

DUYGU DOLU PAYLAŞIM

Eşinin vefatıyla yıkılan Merve Tektaş, Instagram hesabının kıssa kısmından yaptığı bir başka paylaşımında ise, 4 Haziran 2021’de çekilen ve ”Sevmek hoş bir şeydir” notunun yer aldığı memnun aile pozunu da yayınladı.

SELÇUK TEKTAŞ’IN AİLESİNDEN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Öte yandan; Yaşasaydı 12 Mayıs’ta 43. yaşını kutlayacak olan Selçuk Tektaş’ı ailesi doğum gününde unutmadı. Toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla hislerini lisana getiren Tektaş Ailesi, Selçuk Tektaş’ın yeni yaşını kutladı.

“SENDEN SONRA HER ŞEY ÇOK ZOR”

Kardeşine olan hasreti gün geçtikçe artan Alişan, bir fotoğraf albümü paylaşıp altına şu notu düştü:

Zor bir gün… 12 Mayıs 1983… Doğduğun gün dün üzere aklımda… 7 yaşındaydım ve babaannemlere bırakmışlardı, annemle babam beni. Çok hoştu her şey, ta ki 21 Temmuz’a kadar… Ne yazsam içimi soğutmayacak, acımı dindirmeyecek… Sana yazacağım ve daima söyleyeceğim tek şey var; Beni yaşadığım surece gururlandırman, âlâ bir kardeş, evlat, baba, amca, arkadaş, dost oldun. Senden sonra sıkıntı her şey çok güç. Gözün geride kalmasın ben daima yanlarındayım emanetlerinin. Seni çok seviyorum kardeşim, çok seviyorum. Allah’ım seni aldı ve şehit makamında en hoş yerde bizi kavuşacağımız güne kadar bekle olur mu?

“ÖZLEMİNLE GEÇİRMEDİĞİM BİR SANİYEM YOK”

Selçuk Tektaş’ın vefatıyla güç günler geçiren annesi Suzan Tektaş ise hislerini şu sözlerle lisana getirdi:

“Canım oğlum; bu sensiz geçen ikinci doğum günün. Hasretinle yanıp, hasretinle geçirmediğim bir saniyem yok. Seni çok özledim paşam benim. Sensizliğe dayanamıyorum annem. Bizlere çok erken veda edişin gün geçtikçe yüreklerimizi daha da derinden dağlıyor. Ne yapacağım, nasıl yapacağım, bu acıya yürek nasıl dayanır bilmiyorum, benim canım Selçuk’um. Merhametli, vefalı, hassas, saygılı, sevgi dolu, çok değerli oğlum. Sana doyamadım canımın kesimi. Her gün ziyaretine gelmek dahi yetmiyor bana. Oğlum; seni çok özledim. Vakitsiz gidişin bizleri derinden yaraladı. Bu acının tanımı ve telafisi yok maalesef, biliyorum. Rabbimin takdiri. İsyan değil bu haşa, çaresizlik. Apansız ortamızdan ayrılışına hala inanamıyorum. Hangi anne evladının acısına dayanabilir ki. Çaresiz kaldığım tek durum ve bu acı beni gündem güne daha çok kahrediyor. Yarım eksildi. Öbür yarım, yanımda kalan canlarımın kokusunu içime çekerek hayata tutunmaya çalışıyorum fakat beyhude. Seni çok özledim gülen yüzlü, hoş kalpli oğlum. Düşlerde buluşalım yavrum. Seni çok seviyorum annem.”

“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Eşinin vefatıyla yıkılan Merve Tektaş aile fotoğraflarını paylaşıp altına şu notu düştü:

Çok özel bir gün 12 Mayıs çok… O denli bir yürek doğmuş ki yaşamayan anlayamaz, tanımayan bilemez… Fakat ben çok şanslıyım ki; o koca yürekli adam benim hayat arkadaşım, kocam, çocuklarımın babası olmuş. Kimse son fotoğraf olduğunu, son yemek olduğunu, son bakış olduğunu bilemeden yaşıyor. Eksik olmak ve tanımı mümkün olmayan boşluğu anlatmak çok zor… Yeterli ki doğmuşsun benim canım Selçuk’um… Keşkelerle beni bıraktın… Çok güç be Selçuk’um lakin Mervoşun seni hiç bırakmayacak, seni çok seviyorum ve her vakit söylüyorum ve söyleyeceğim her şey için çok teşekkür ederim” bildirisini yazdı.

İlginizi Çekebilir
basroller-belli-oldu-Mp66yy8M.jpg

Yazar Hakkında

Yorum Yap