1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Merve Çağıran’dan tatil pozları

Merve Çağıran’dan tatil pozları
0

Merve Çağıran ile İsmail Hacıoğlu’nun ‘Çocuk’ dizisindeki arkadaşlıkları, 2020 yılında aşka dönüşmüştü. Hacıoğlu, toplumsal medyada Çağıran’la çekilen siyah beyaz fotoğrafı, “10 üzerinden 12 siyah beyaz” bildirisi ile paylaşarak birlikteliği ilan etmişti. İkilinin bağı yaklaşık 1.5 yıl sürmüştü.

Hacıoğlu ile dört yıl evli kalan His Kumarki, evliliklerinin bitmesinin nedeni olarak Çağıran’ı göstermişti. Kumarki, Çağıran ve eski eşinin boşanma gerçekleşmeden aşk yaşadığını öne sürmüştü. Ünlü oyuncular ise bu savları yalanlamıştı.

“YUVA YIKTIĞIM FALAN YOK”

Merve Çağıran, bağları birinci ortaya çıktığında kendisi için yapılan “yuva yıkan kadın” yorumlarına “Birlikteliğimiz uygun, muhteşem gidiyor. Hiçbir şey beni rahatsız etmez. Yuva yıktığım falan yok” formunda karşılık vermişti.

TATİL DÖNEMİNİ AÇTI

Son olarak Şubat 2022’de final yapan ‘Kalp Yarası’ dizisinde kamera karşısına geçen Merve Çağıran, havaların ısınmasıyla birlikte tatile çıktı.

“DOĞALLIK DEDİĞİN”

Deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkaran 30 yaşındaki hoş, bikinili pozlarını 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

“Adımda yılların sınırsız adımları” bildirisinin yer aldığı paylaşıma beğeni yağdıran takipçileri, Merve Çağıran’a; “Doğallık dediğin”, “Muhteşem” ve “Kraliçe” biçiminde övgü dolu yorumlarda bulundular.

Yazar Hakkında

Yorum Yap