1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Merve Boluğur trafik kurallarını hiçe saydı!

Merve Boluğur trafik kurallarını hiçe saydı!
0

2015–2017 yılları ortasında popçu Murat Dalkılıç ile evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notuyla paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Lakin ünlü oyuncunun memnunluğu kısa sürmüştü.

DİKKAT ÇEKEN KARE

35 yaşındaki hoş, geçtiğimiz mart ayında “I said yes” (Evet dedim) paylaşımıyla isminden kelam ettirmişti. Bu kare, “Merve Boluğur evleniyor mu?” sorusunu akıllara getirmişti. Fotoğraftaki elin kimin olduğu merak konusu olurken, ünlü isim kısa mühlet sonra paylaşımı kaldırmıştı.

“EVLİLİĞİ ÇOCUĞUN PSİKOLOJİSİ İÇİN İSTEYEBİLİRİM”

Bir takipçisinin “Üçüncü kere evlilik var mı?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çeken Boluğur, şu tabirleri kullanmıştı:

Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.

YANGINDA ORADAYMIŞ!

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen 35 yaşındaki Boluğur, son olarak geçtiğimiz akşam İstinye’de trafikte objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz gün bir AVM’de çıkan yangın sebebiyle içerideki müşterileri kaygıdan alışveriş merkezini terk etmişti. Basın mensupları, yangın esnasında alışveriş merkezinde olan Boluğur’a basın mensuplarının “Geçmiş olsun. Yangın esnasında siz de alışveriş merkezindeymişsiniz. Neler söylemek istersiniz?” diye sordu.

KURALLARI HİÇE SAYDI

Ünlü oyuncu, bu soru karşısında elindeki telefon ile ilgilenip, yanıt vermedi ve yalnızca başını salladı. Aracında da elinde telefonu ile ilgilenen Boluğur, trafik kurallarını da hiçe saydı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap