1. Anasayfa
  2. Magazin

Melis Sütşurup ile Mustafa Sandal’dan Londra pozu

Melis Sütşurup ile Mustafa Sandal’dan Londra pozu
0

‘Beni Ağlatma’, ‘Jest Oldu’, ‘Aya Misal’, ‘Araba’, ‘Pazara Kadar’ ve ‘Aşka Yürek Gerek’ üzere hitlerinin yanı sıra ve çok sayıda meslektaşına verdiği bestelerle de 90’lar ve 2000’lerin birinci yıllarına damga vuran Mustafa Sandal, birinci evliliğini 2008 yılında meslektaşı Emina Jahovic ile yapmıştı. Yaman (14) ve Yavuz’un (10) isminde iki erkek çocuğu bulunan müzikçi çift, 10 yıllık evliliklerini Haziran 2018’de mutabakatlı olarak sonlandırmıştı.

ROMA’DA NİKAH MASASINA OTURDULAR

Emina Jahovic’ten boşanan ünlü popçu, kendisinden 19 yaş küçük olan sosyetik hoş Melis Sütşurup ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 3 Haziran 2022’de İtalya’nın başşehri Roma’da evlenmişti.

Mutlu evliliklerini toplumsal medyada aşk dolu paylaşımlarıyla gözler önüne seren Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup çifti, Londra’ya gitti. Sütşurup, eşiyle çekilen karelerini toplumsal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

 TATİL KARELERİNE BEĞENİ YAĞDI

Melis Sütşurup, Instagram’dan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Sosyetik hoşun, ”Londra bebeğim” notunu düştüğü Mustafa Sandal ile karelerine kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir