1. Anasayfa
  2. Magazin

Melis Birkan’dan Aras Aydın’a: İyi ki kocamsın!

Melis Birkan’dan Aras Aydın’a: İyi ki kocamsın!
0

Cemal Hünal ile başrollerini paylaştığı ‘Issız Adam’ sineması ile ismini geniş kitlelere duyuran Melis Birkan, 2021 yılının birinci günlerinde, kendisi üzere oyuncu sevgilisi Aras Aydın’la fotoğraflarını birinci sefer toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.

”ZOR OLAN HER ŞEY SENİNLE KOLAY OLDU”

Güzel oyuncu, Aydın’ın doğum gününü daha evvel çekilen karelerle kutlamıştı. Rusya’nın başşehri Moskova’ya gittikleri de görülen Birkan, oyuncuyu yanağından öptüğü pozlara, “Elleri, gözleri, saçları saçlarıma karışan sevgilim daima sen ol… Güç olan her şey seninle kolay oldu. Olmaz dediğim, olmayacak sandığım her şey seninle olur oldu. Geçtiğimiz yıl sıkıntı bir yıldı, seninle geçtiği için benim için daima hoş oldu. Mucizelere daima inandığımız ve inandıklarımızın gerçek olduğu bir yıl ve yaşın olsun sevgilim âlâ ki doğdun Aras’ım…” diyerek, romantik bir not düşmüştü.

SADE BİR MERASİMLE EVLENDİLER

Güzel oyuncu ile kendisi üzere oyuncu olan Aras Aydın ile geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuştu. Sade bir nikah merasimiyle hayatını birleştiren ikiliyi, bu keyifli günlerinde ortalarında Engin Akyürek, Nilperi Şahinkaya, Özge Özder ve Leyla Tanlar üzere ünlü isimlerin de bulunduğu dostları yalnız bırakmamıştı.

BİRİNCİ YIL KUTLAMASI

Evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutlayan ikiliden Melis Birkan, nikâh merasiminde çekilen bir karesini paylaştı. Hoş oyuncu, eşiyle pozuna şu notu düştü:

Tam bir sene evvel bugün. Verdiğin kararın doğruluğuna inanarak, görerek ve hissederek uyanmak her gün, çok lakin çok değerliymiş. Düzgün ki kocamsın Aras Aydın. Nikahta heyecandan ‘Eş olarak kabul ediyor musunuz?’ sorusuna, ‘eve’ yerine, ‘ediyorum’ dedim lakin her günüm sana içimden tekrar tekrar ‘evet’ diyerek geçiyor. Birlikte gülüp, birlikte ağlayabildiğimiz kaç yıllarımız olsun sevgilim.

”EVLİLİK YIL DÖNÜMÜMÜZ KUTLU OLSUN HOŞ KARIM”

Aras Aydın da, birinci evlilik yıl dönümlerini Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla kutladı. Eşinin nikah gününden bir karesine yer veren Aydın, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Milattan Evvel (M.Ö), Milattan Sonra (M.S). Tanıdığım günden bugüne. Tarih bende biraz farklı tekerrür ediyor: ‘Melis’ten Evvel ve Melis’ten Sonra’. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun hoş karım. Sıhhatle, hürmetle ve sevgiyle.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir