1. Anasayfa
  2. Magazin

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşandı! Adliyeye el ele geldiler

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan boşandı! Adliyeye el ele geldiler
0

1996’da nikâh masasına oturan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkındaki boşanma savları yanlışsız çıkmıştı. Onan, yaptığı açıklama ile evliliklerini noktalayacaklarını duyurmuştu.

“İLİŞKİMİZ BİR YORGUNLUKTAN GEÇİYOR”

Arzum Onan, “Daha zelzelenin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve sıkıntı günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir çaba sürecinde üstelik seçime yalnızca 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik karşılık vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın vakittir sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu çeşitten dedikodulara gereç olmayı asla haketmez. Vakitle her alakanın yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, hürmetimizi ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez” tabirlerini kullanmıştı.

‘PSİKOLOİK ŞİDDET’ SAVLARINA YALANDI

Arzum Onan boşanacaklarına dair haberlerin yine basına yansımasının akabinde bir açıklama daha yapmıştı.. Bu defa boşanacaklarını net olarak duyuran Onan, Mehmet Aslantuğ’un kendisine ‘psikolojik şiddet’ uyguladığı savını ise yalanlamıştı.

DURUŞMAYA EL ELE GELDİLER

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliği bitiren duruşma bugün Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Beykoz 1. Aile Mahkemesinde 13.55’deki duruşmaya çift, el ele geldi.

“ÇOK HASSAS BİR KONU”

Gazetecilerin ‘Boşanma davanıza el ele geldiniz” sorusu üzerine Arzum Onan, “Arkadaşlar çok hassas bir konu” dedi. Kararını açıklayan mahkeme Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un boşanmasına karar verdi. Böylece 27 yıllık evlilik 10 dakika süren duruşma sonunda bitti.

“AŞK OLSUN”

Duruşma sonrasında ruhsal şiddet argümanlarının sorulması üzerine Mehmet Aslantuğ “Aşk olsun” halinde karşılık verdi.

İlginizi Çekebilir
fahriye-evcen-37-oldu-JGgRBsWY.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir