1. Anasayfa
  2. Magazin

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini noktalamıştı! Arzum Onan tatile çıktı

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini noktalamıştı!  Arzum Onan tatile çıktı
0

1996’da nikâh masasına oturan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmıştı. Evlilikleri tek celsede son bulunan ünlü çift el ele geldikleri boşanma davasından, tekrar el ele ayrılmıştı.

Duruşma çıkışı gazetecilerin ruhsal şiddet argümanlarını sormaları üzerine Mehmet Aslantuğ, “Aşk olsun” cevabını verdi.

SOLUĞU FOÇA’DA ALDI

27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile boşanan Arzum Onan, ayrılık sonrası soluğu Foça’da aldı. Günlerini tabiatta uzun yürüyüşler yaparak geçiren oyuncuya bu sıkıntı günleri atlatması için ailesi takviye oluyor.

SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Öte yandan Arzum Onan, 30 yıl sonra yine Marie Claire mecmuasına kapak oldu. 49 yaşındaki oyuncu, 27 yıllık evlilikleri 29 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celede sona eren Mehmet Aslantuğ ile boşanma süreci hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“SEVGİMİZ ASLA DEĞİŞMEYECEK”

Aslında eksiksiz çift olmak ya da görünmek üzere bir argümanımız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmenin sorumluluğu üzerimizde hissettiğimiz bir tartı bile oldu birden fazla vakit. Boşanma sürecinin sözlerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok. Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçen yaklaşık 30 yılımızı düşünerek kırmadan, incitmeden ve sevgiyi koruma ederek bir öyküyü geride bırakmaya karar verdik. Bu durum, birbirimize verdiğimiz kıymeti ve sevgimizi asla değiştirmeyecek.

“BELİRSİZLİK HERKESİ KORKUTUR”

“Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna Onan, “Belirsizlik herkesi korkutur ancak yalnız kalmakla ilgili bir dehşet yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, problemler büsbütün dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu manada sanat en âlâ kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu için bir defa daha şükrediyorum” karşılığını verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir