1. Anasayfa
  2. Magazin

Lidya Özdemiroğlu ile aşk mı yaşıyor? Mehmet Turgut’tan açıklama

Lidya Özdemiroğlu ile aşk mı yaşıyor? Mehmet Turgut’tan açıklama
0

Beş yıldır birlikte olan fotoğrafçı Mehmet Turgut ile kelam muharriri ve caz yorumcusu Ada Sanlıman, 2021 yılında dünyaevine girmişti. Çiftin düğününe sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim katılmıştı.

EVLİLİKLERİ KISA SÜRDÜ

Muğla Akyaka’da 12 kişinin şahitliğinde evlenen fotoğrafçı Mehmet Turgut ile kelam muharriri ve caz yorumcusu Ada Sanlıman’ın evliliği bir buçuk yıl sürmüştü. Evliliklerinde yaşadıkları krizi aşamayan ünlü çiftin, yaklaşık dört ay evvel konutlarını ayırdığı sav edilmişti. Toplumsal medyada takipleşmeyi bırakan ikili, memnun günlerinden kalan tüm fotoğrafları da Instagram’dan silmişti.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Boşanma süreçleri için Beykoz Adliyesi’ne başvuran çift, geçtiğimiz haftalarda evliliklerini noktaladı. Avukatlar Nilsu Yıldız Hazer ve Ayşegül Mermer’in temsil ettiği Ada Sanlıman ve Mehmet Turgut, Beykoz Adliyesi’nde mutabakatlı olarak tek celsede yollarını boşandı.

LEVENT YÜKSEL İLE AŞK YAŞADI

Lidya Özdemiroğlu da bir devir Levent Yüksel ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Kendisinden 31 yaş büyük olan Levent Yüksel ile bir buçuk yıl birliktelik yaşayan 27 yaşındaki Lidya Özdemiroğlu, ilgisini 2018 yılında noktalamıştı.

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARK EDİNCE SAKLANDI

Fotoğrafçı Mehmet Turgut ile Lidya Özdemiroğlu, evvelki akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Flaşların patlamasıyla panik yapan Özdemiroğlu, Turgut’un ardına saklanarak kendisini kamufle etti.

”ARAMIZDA AŞK YOK”

Turgut, Özdemiroğlu’na dönerek, ”Lidya, neden kaçıyorsun? Saklanmana gerek yok” dedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Turgut, Özdemiroğlu ile arkadaş olduklarını belirterek şu açıklamayı yaptı:

Lidya benim arkadaşım. Bende Bali’den yeni geldim. Lidya bir kitap yazıyor. Onun fotoğraf çekimi için bir ortaya geldik. Ortamızda aşk falan yok.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir