1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Lider Marka Ödülleri’ sahiplerini buldu

‘Lider Marka Ödülleri’ sahiplerini buldu
0

Lider Marka Ödülleri’nde ‘Yargı’ dizisinde canlandırdığı ‘Osman’ karakteri ile beğeni kazanan oyuncu Onur Özaydın, ‘Yılın En Güzel Yardımcı Erkek Oyuncusu’ mükafatına layık görüldü.

Özaydın, ödül hakında, “Yargı dizisinde Osman karakterini çok sevdim. Seyirci vakit zaman kızsa da Osman’ı bağrına bastı. Yargı bu sene ekranların en itibarlı dizilerinden biri oldu. Umarım yeni dönemde da birebir halde devam eder. Harikulade bir takım ve sıfır kasvet ile dönemi tamamladık” dedi.

Geceden mükafatla ayrılan isimlerden biri de Perihan Ünlücan idi. ‘Arka Sokaklar’da canlandırdığı ‘Avukat Başak’ karakteri ile çok beğenilen Ünlücan, ‘Yılın En Güzel Yardımcı Bayan Oyuncusu’ mükafatını aldı.

Ödül ile ilgili hislerini paylaşan oyuncu, “Ödül aldığım için çok memnunum. Merve Dizdar’ı da ayrıyeten tebrik ediyorum. Çok gurur verici ve hepimiz feyz aldık. Bütün bayan oyuncular inşallah bu türlü başarılara imza atar. Art Sokaklar dizisi her vakit sürprizi sever. Umarım yeni dönemde da ekranda olur. Bekleyip göreceğiz” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap