1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Kurtlar Vadisi’nin Meral’i Müge Ulusoy setlere döndü!

‘Kurtlar Vadisi’nin Meral’i Müge Ulusoy setlere döndü!
0

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi: Pusu isimleriyle 2003-2016 yılları ortasında yayınlanan fenomen üretimde; Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Has Namal, Selçuk İdare, Tarık Ünlüoğlu, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban üzere ünlü isimler rol almıştı.

Ekran seyahati toplam 10 dönem ve 300 kısım süren Kurtlar Vadisi, yeni kısımlarının çekileceği teziyle sıkça gündeme geliyor.

Çok izlenen dizide, 11 Kasım 2011 tarihinde ömrünü yitiren İstemi Betil’in canlandırdığı Laz Nur’un kızı Meral Yılmaz’ı oynayan Müge Ulusoy, yılalr sonra ekranlara döndü.

YENİ DİZİSİ MUHAKKAK OLDU

Özge Ulusoy, TRT’nin dijital platformu ‘tabii’ için çekilen ‘Kapı’ dizisinin takımına dahil oldu. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmından mezun olan 51 yaşındaki ünlü isim, Nihat Özcan’ın direktör koltuğunda oturduğu üretimde, sekiz yaşında oğlu olan ve iş insanı eşinden şiddet gören cemiyet hayatının ünlü ismi ‘Sevgi’ rolüne hayat verecek.

“SET ANIMIZ”

Yeni projesini toplumsal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla duyuran Ulusay, “Setlere orta verdiğim yerden devam, çok özlemişim. TRT dijital kanalı Doğal’ın Kapı dizisinden. Sevgili Dilek Türker, Müfit Kayacan ve Tuğba Daştan ile set anımız” bildirisini yazdı.

“HER VAKİT GÜZEL”

Öte yandan yıllara meydan okuyan fit haliyle beğeni toplayan Müge Ulusoy, takipçilerinden “Şükürler olsun döndünüz”, “Hayırlı olsun”, “TV kanallarında tekrar görmek istiyoruz”, “Her vakit güzel” ve “Maşallah” üzere övgü dolu yorumlar aldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap