1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Kraliçe’de Deniz’in intikamı ağır oldu! Gaye ile Ateş şimdi ne yapacak?

‘Kraliçe’de Deniz’in intikamı ağır oldu! Gaye ile Ateş şimdi ne yapacak?
0

Merve BARUT / Milliyet.com.tr – Senaryosunu Nil Güleç Ünsal ile Hasret İnci Hekimoğlu’nun kaleme aldığı, direktör koltuğunda ise Cevdet Mercan’ın oturduğu ‘Kraliçe’ dizisi, 10’uncu kısmı ile ekranlara geldi. İşte heyecanın yeniden dorukta olduğu ‘Kraliçe’nin son kısmında yaşananlar…

Her şeyin farkında olan Deniz, avukat Mahir’i aradı ve Ateş’ten boşanmak istediğini söyledi. Yeni bir planın peşine düşen Deniz daha sonra ise Gaye’yi arayıp Ateş ile birlikte konutuna akşam yemeğe geleceklerini söyledi. Daima birlikte yemek yeme fikri Deniz’in her şeyi öğrendiğinden habersiz olan Ateş’in canını sıksa da eşine ‘hayır’ diyemedi.

”İKİSİNİ DE REZİL EDECEĞİM”

Ateş’ten intikam alarak boşanmak isteyen Deniz, Mahir’in yanına gitti ve olanları anlattı. Ateş ile Gaye’nin bâtın bir münasebeti olduğundan, ortada bir çocuk olduğundan kelam etti.

Boşanma konusunda hayli kararlı olan ve Ateş’in elindeki her şeyi almak isteyen Deniz, Mahir’e şunları söyledi:

Ortada bir ilgi var, bu ilgiden de bir çocuk. Emin olmasam neden geleyim buraya? Tazminat davası açmak istiyorum. Alabileceğimiz en yüksek sayısı alacağız. Bu sefer giden gururlu bayan ben olmayacağım. Giden Ateş olacak ve elinde hiçbir şey kalmadan. Aldatıldım, bütün Türkiye’nin gözü önünde aldatıldım. İkisi de beni kandırdı. Gözümün içine baka baka palavra söylediler, beni aptal yerine koydular. Ankarada kaldığımız gece tıpkı otelde Gaye de kalmış. Basına düşen manzaralar var, onları kullanmakta da sakınca görmüyorum. Bulabildiğim her şeyi bulacağım. Yaptıkları yanına kalmayacak. İkisini de rezil edeceğim.

ALİ, ASLAN’A KIYAMADI

Zeynep ile Narin’in konuşmasını duyunca Aslan’ın babasının kendisi olmadığını öğrenen Ali çabucak harekete geçti. Ali’yi alıp İstanbul’a gitmek için otogara gitti. Aslan, Ali’ye İstanbul’a gitmek istemediğini ve halalarıyla birlikte kalmak istediğini söyledi. Ali de Aslan’a kıyamadı. İstanbul’a gitmekten vazgeçip konuta döndüğünde Ali, Narin’i konuttan kovdu ve ona, ”Aslan’ın ismini sakın ağzına alma. Benden de ailemden de uzak kalacaksın. Defol” dedi. Konuttan kovulan Narin soluğu Nur’un yanında aldı. Narin’in, Ali’yi alması için avukatını çağırdığını söyledi.

GAYE İLE ATEŞ’İN KONUŞMALARINI KAYIT ALTINA ALDI

Sözleşmesi bittiğinde kulüpten ayrılacak olan Ateş’e İstanbul’daki büyük bir kulüpten teklif geldi. Ateş hoş haberi Deniz’e telefonda söyledi ve yemeğe çıkıp kutlama yapmak istediğini söyledi. Deniz, Ateş’e akşam yemeği için Gaye’ye gideceklerini söyledi. Deniz’in beklediği an geldi ve Gaye’nin konutuna gittiler.

Deniz, Gaye’ye oğlu Efe’nin babasının ismini sordu. Gaye de bunu söylemenin gerçek olmadığını zira eski sevgilisinin hala bitmemiş bir evliliği olduğundan kelam etti. Deniz planını kusursuz bir biçimde yürütürken Ateş, Deniz’in tutumlarından şüphelenmeye başladı. Gaye de Ateş’i sakinleştirdi. Gaye ile Deniz masada konuşurken, telefonla konuşma mazereti ile masadan uzaklaşan Deniz her şeyi gizlice kayıt altına aldı.

ALİ, ASLAN’I NARİN’DEN KAÇIRDI

Narin karakola gidip şikayette bulundu. Narin oğlu Aslan’ı almak için polislerle birlikte Ali’nin konutuna gitti. Konutu arayan polisler Aslan’ın içerde olmadığını görünce Narin hudut krizi geçirdi. Oğlu Aslan’ı, Narin’e vermemek için onu kaçıran Ali, Aslan’la kimsenin aklına gelmeyecek bir yerde saklandı ve Selim’in meskenine gittiler. Zeynep, Aslan ve Ali’yi Selim’in konutuna gidip ziyaret etti.

ATEŞ, DENİZ’İN ŞÜPHELENDİĞİNİ ANLADI

Kıskançlık krizine giren Gaye, Ateş’i arayıp görüşmek istediğini söyledi. Ateş, Gaye’ye, ”Sana dün akşam da söyledim, Deniz bir tuhaf davranıyor. Şüpheleniyor üzere. Oraya gelmem hiç yeterli bir fikir değil” derken Deniz duydu fakat hiçbir şey çaktırmadı. Ateş, özel hayatıyla ilgili olumsuz haberlerin basında çıkmaması kaidesini kabul etti ve yeni bir kulüple anlaştı. Tüm bunlar olurken Deniz intikam peşine düştü.

ASLAN’IN VELAYETİ NARİN’E VERİLDİ

Mahir, Zeynep’i arayıp Aslan’ın süreksiz velayetinin Narin’e verildiğini söyledi. Narin de ”Mahkeme kararı var, kaçamazlar. Neredelerse bulacağım onları” dedi. Ali ve Zeynep’in aldıkları haberle keyfi kaçtı.

GAYE KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

Deniz’in yanına çiftliğe giden Gaye’nin kıskançlığı giderek arttı. Hudutları yeterlice bozulan Gaye, Ateş’i arayıp ”Beni oyalamandan çık sıkıldım artık kâfi. Beni delirtme. Ya sen gelirsin ya da ben gelirim” diye sert çıkıştı. Ateş de durum bu türlü olunca Gaye ile görüşmeye mecbur kaldı. Deniz ikisinin görüşeceğini anladı.

ATEŞ KÖŞEYE SIKIŞTI

Ateş, Gaye’nin konutuna gitti. Gaye, Ateş’e ”Sen beni oyalıyorsun. Git Deniz’e anlat her şeyi. Benim daha fazla da sabrım kalmadı artık. Sen bana bir kelam verdin, verdiğin kelamı tut. Sana güveniyorum fakat çok fazla beklemem onu da bil” dedi. Köşeye sıkışan Ateş de Gaye’ye kızıp ”Bana bir daha bunu yaşatma. Beni tehdit etme. Boğma beni, gelme üstüme” deyip gitti. Tüm bunlar olurken, Deniz de Gaye’ye armağan ettiği saate yerleştirdiği kapalı kamera sayesinde her şeyi izledi ve duydu.

DENİZ, ATEŞ İÇİN PARTİ ORGANİZE ETTİ

Deniz, Ateş’in yeni işini kutlamak için basın mensuplarının da davetli olduğu bir parti organize etti. Bu fikir Ateş’in de çok güzeline gitti. Deniz, Gaye’yi arayıp Ateş’in kulüple muahedesini restoranında kutlamayı teklif etti. Gaye de ayarlayacağını söyledi. Deniz’in planladığı parti başladı. Ateş için bir görüntü hazırlattığını söyledi.

”SİZİN REZİLLİĞİNİZİ GÖRSÜN İSTEMEDİM”

Partinin ilerleyen dakikalarında Deniz’in hareketlerinden düzgünce şüphelenmeye başlayan Gaye, Deniz’e ”Bu kadar kıymetli bir gecede Hayal neden burada değil?” sorusunu sorunca, Deniz’den ”Sizin rezilliğinizi görsün istemedim çünkü” karşılığını aldı.

DENİZ İNTİKAMINI ALDI

Gaye, Deniz’in her şeyi bildiğini anladığı anda Ateş’in yanına gitti lakin her şey için çok geçti. Deniz’in Ateş için hazırlattığı görüntüde herkes Ateş ile Gaye ortasında geçen konuşmaları izlemeye başladı. Gaye ile Ateş hayatının şokunu yaşarken, Deniz yüzünde bir tebessümle partiden ayrıldı.

NARİN, ASLAN’IN YERİNİ BULDU

Ziya’nın yeğeni, Zeynep’i takip etti ve Selim’in meskenine gittiğini gördü. Ali ile Aslan’ın Selim’in konutunda kaldığını öğrenince çabucak Nur’a haber verdi. Narin oğlunu almak için polislerle birlikte Selim’in meskenine geldi. Aslan, Ali ile kalmak istemesine karşın Narin oğlunu alıp gitti. Ali, Aslan’ın gidişini izlerken adeta yıkıldı.

Yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu “Kraliçe” yeni kısımları ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap