1. Anasayfa
  2. Magazin

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa Cadde
0

Karan’ın cümbüş günü

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, büyük oğulları Karan’la Hupalupa Go Festivali’ne katıldı. Dört ay evvel ikinci çocukları Kerem’i kucaklarına alan çift, “Onun için daha çok erken olsa da Karan bu türlü etkinliklerden keyif alıyor. Artık seneye Kerem’i de bizlerle bir arada bu türlü tertiplerde görebilirsiniz” dedi. Evcen’in doğum kilolarını verdiği görüldü.

Konser maratonu

Ceylan Ertem, bir taraftan ‘Duyuyor musun?’ müzik programına devam ederken, başka taraftan da konserlerinde hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şarkıcı, cuma akşamı Mersin, cumartesi Adana, 11 Haziran’da Ankara Food Truck Festivali’nde, 17 Haziran’da ise Büyükçekmece’de bir yerde sahnede olacak.

Aşk pozu

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Toplumsal medyayı etkin kullanmayan oyuncu, modacı eşini öptüğü kareyi sayfasına taşıdı. Tatlıtuğ’un fotoğrafı toplumsal medyada ilgi gördü.

Sevimli dostla müzik söyledi

Linet, Mersin’de sevenlerinin karşısına çıktı. Dinlemeye gelenler ortasında bir hayranının Robi ismindeki köpeğini gören müzikçi, sempatik dostunu kucağına alarak, yapıtlarını seslendirdi. Linet, minik canlara sahip çıkmamız gerektiğini ve onlara yapılan şiddetin karşılıksız kalmamasını belirtti.

Nikâh masasına oturdular

Öykü Baştaş, dizayncı Furkan Temir’le nikâh masasına oturdu. Model, aile ortasında gerçekleşen merasimden karelerini, Instagram’dan paylaştı. Takipçileri Baştaş’ın gelinliğiyle ilgili “Çok hoş ve farklı olmuş” yorumunda bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir