1. Anasayfa
  2. Magazin

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa Cadde
0

‘Serumla ayaktayım’

Hadise, KKTC Chamada Prestige Otel’de sahne aldı. Bir gün evvel İstanbul’da konser verdiğini belirten müzikçi, “Gece meskene gittim ve uyudum. Sabah kalktığımda boynum tutulmuş. Serum aldım. Tabibim konuta gelip, boynumu açtı. Buraya gelince de serum aldım. Bunun sayesinde ayaktayım ve sizlerle beraberim” dedi.

Turne ortası Kıbrıs

Sibel Can, Avrupa konser turnesi ortasında Yavru Vatan KKTC’de sevenlerine süper bir gece yaşattı. Amor Gariboviç imzalı özel tasarım elbisesiyle beğeni toplayan sanatçı, dalgalı saç modeliyle de dikkat çekti. Can, önümüzdeki günlerde yeni çalışmalarına devam edecek.

Hem çoştu hem coşturdu

Tuğba Özay, Makedonya’da konser verdi. Model, binlerce bireyle hem coştu hem de coşturdu. Modele annesi His Özay da eşlik etti. Özay’ın geçtiğimiz yıl vefat eden şair ve müellif babası İlhan Özay adına Makedonya’da açılan kütüphane anne-kıza duygu dolu anlar yaşattı.

Konuşulan kombin

Simge Sağın, konser maratonuna devam ediyor. Müzikçi, evvelki akşam İzmir Ooze Venüe’de izleyici karşısına çıktı. Son devirde sahne kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen Sağın’ın kombini tekrar toplumsal medyada gündem oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir