1. Anasayfa
  2. Magazin

Kısa Kısa Cadde

Kısa Kısa Cadde
0

Enerjilerini birleştirdiler

Son devirde haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan Hadise ile Murda, sürpriz bir projeye imza attı. İkilinin, müzikal tarzlarını ve yaratıcı güçlerini birleştirdiği ‘Sen Dönene Kadar’ müziği, Universal Music Türkiye etiketiyle yayınlandı. Çift, klipte de birlikte kamera karşısına geçti.

‘Evlilik düşünmüyorum’

Sema Şimşek, Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Erdoğan Erdal’la birlikte olan model, “İlişkimizi göz önünde yaşamak istemiyoruz. Yaşandığı vakit neler olduğunu gördük. Hoş gidiyor ve yeterli de hissediyorum. Evlilik düşünmüyorum. Zati evli üzere yaşıyoruz ancak büyük konuşmak istemem. Yıllar içinde ne olur bilemeyiz” tabirlerini kullandı.

Cannes’ın yıldızı

Meryem Uzerli, 76. Cannes Sinema Festivali’nde uzunluk göstermeye devam ediyor. Toplumsal medya hesaplarından kırmızı halıda çektirdiği fotoğrafları paylaşan oyuncu, yurt dışı basınının da ilgisini çekiyor. Uzerli, dünyanın birçok yerinden gelen gazetecilere birbirinden seksi pozlar veriyor.

El ele alışveriş

İkinci çocukları Süreyya Leyla’yı iki ay evvel kucağına alan Hazal Kaya ile Ali Atay, evvelki gün İstinye Park’ta objektiflere takıldı. El ele alışveriş yapan çift, “Çocuklara meskende bakıcı bakıyor. Biz alışverişe çıktık” dedi. İkili yaz tatili için, “Çalışıyor olacağız. Plan yapamıyoruz” diye konuştu.

‘Kolombiya’da yayınlanacak’

Kadir Doğulu, Can Verel ve Camila Duarte Çakır üzere isimlerin yer aldığı ‘Leylifer’ sineması, Türkiye’den evvel Kolombiya’da yayına giriyor. Bir Türkle evli olan Kolombiyalı bayanın, İstanbul’da yaşadığı trajedi sonunda hiç tanımadığı bir kültürde iki çocuğuyla kalarak verdiği çabayı anlatan dizi, 120 kısım olarak çekildi. Birebir vakitte projenin yapımcılarında biri olan Doğulu, “İlk defa hakim olmadığımız, yabancı izleyici profilinin önüne çıkmış oluyoruz” dedi.

Güzellik için buluştular

Zeynep Tuğçe Bayat, Deren Talu ve Pınar Eczacıbaşı üzere isimler, Genesse kliniği ile The Elixir Clinic’in iştirakini duyurduğu lansmanda bir ortaya geldi. Ünlü isimler, estetik ve hoşluk hakkında bilgiler aldı.

Sete çıktı

Aytaç Şaşmaz, Belçim Alım, Burak Sevinç, Sümeyye Aydoğan, Ferit Aktuğ, Beğenilen Çığacı ve Furkan Kalabalık’ın yer aldığı ‘Hatıran Yeter’ sineması, sete çıktı. Ömer Faruk Yardımcı’nın yazıp yönettiği projenin çekimleri, Bursa’da 10 hafta sürecek.

Yeni afiş

Engin Hepileri, Şebnem Bozoklu, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Eser Yenenler, Melisa Döngel ve Erkan Petekkaya üzere isimlerin başrolünü paylaştığı ‘Prestij Meselesi’ sineması, tekrar vizyona giriyor. 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar nedeniyle vizyondan çekilen projenin, yeni afişi yayınlandı. İmal, 2 Haziran’da izleyiciyle buluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir