1. Anasayfa
  2. Magazin

Kadir İnanır’dan çok kötü haber geldi. Yeşilçam’ın efsane ismi üçüncü kez yoğun bakıma kaldırıldı

Geçtiğimiz mart ayında rahatsızlanarak entübe edilen ve taburcu olduktan bir süre sonra yeniden yoğun bakıma kaldırılan usta sanatçı Kadir İnanır 3. kez yoğun bakıma kaldırıldı.

Kadir İnanır’dan çok kötü haber geldi. Yeşilçam’ın efsane ismi üçüncü kez yoğun bakıma kaldırıldı
0

Yeşilçam’ın yaşayan efsanelerinden biri olan Kadir İnanır’dan kötü haber geldi. Alınan bilgilere göre Kadir İnanır üçüncü kez yoğun bakıma kaldırıldı.

Geçtiğimiz mart ayında evinde rahatsızlanan ve inme geçiren 75 yaşındaki usta sanatçı bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırılmıştı. Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen ve tedavisine başlanan Kadir İnanır o dönem entübe edilmiş ve bir süre sonra da taburcu olmuştu.

75 yaşındaki İnanır, yaşadığı bir sağlık problemi nedeniyle Beykoz’daki evinden Koşuyolu’nda bulunan özel bir hastaneye tekrar kaldırılmıştı. Usta sanatçı doktoru tarafından uyarılmış ve tansiyonunun yükselmesine neden olan en ufak şeyden bile kaçınması gerektiğini söylemişti.

Ancak Kadir İnanır’dan yine kötü haber geldi. Doktorunun “Öfkelenmek yasak” dediği Yeşilçam’ın efsanesi Kadir İnanır’ın yeniden yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi. Usta oyuncunun 3 gündür yoğun bakımda tedavi gördüğü ortaya çıktı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir