1. Anasayfa
  2. Magazin

Johnny Depp’li Hollywood Vampires konserinin tüm geliri depremzedelere

Johnny Depp’li Hollywood Vampires konserinin tüm geliri depremzedelere
0

İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak olan Hollywood Vampires, yayınladıkları görüntü iletiyle sarsıntı mağdurlarını unutmadıklarını gösterdi.

Grup üyelerinden Alice Cooper ve Joe Perry, “10 Haziran’da İstanbul Life Park’a geliyoruz. Tıpkı vakitte birçok temiz insanın hayatına mal olan yıkıcı zelzelelerin tesirini bir nebze olsun azaltmak ve gereksinim duyulan yardımın toplanmasına katkıda bulunmak için 10 Haziran akşamı İstanbul’da vereceğimiz konserin tüm gelirini DEC (Disasters Emergecy Commitee / Afet Acil Durum Komitesi) sarsıntı yardım fonuna bağışladık” tabirlerini kullandı.

Tıbbi bakım, barınak, yiyecek, su, battaniye ve ısıtma dahil olmak üzere acil yardım sağlayan birinci müdahale takımları ortasında yer alan DEC’in, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli sarsıntılar sonrasında başlattığı bağış kampanyası hala sürüyor.

2015 yılında çıkardıkları birinci albüm ile Billboard 200 listesinde birinci 50 ortasına giren küme, ‘Hollywood Vampires Live Tour’un İstanbul ayağında sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanıyor. Kümenin ‘Heroes’, ‘Who’s Laughing Now’, ‘Whole Lotta Love’, ‘My Dead Drunk Friends’ üzere en sevilen hitlerini seslendireceği gece, Ogün Sanlısoy’un performansı ile başlayacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir