1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Johnny Depp, İstanbul’da unutulmaz bir gece yaşattı!

Johnny Depp, İstanbul’da unutulmaz bir gece yaşattı!
0

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires, geçtiğimiz akşam Hollywood Vampires Live Tour kapsamında Etkin Bank’ın katkılarıyla LifePark İstanbul’da unutulmaz bir konsere imza attı. 

İSTANBUL’DAN ÜÇ EFSANE GEÇTİ!

2015 yılında çıkardıkları birinci albümleri ‘’Hollywood Vampires’’ ile Billboard 200 listesinde birinci 50 ortasına giren küme, sahne gösterileri ve inanılmaz performansları ile alanı hınca hınç dolduran yaklaşık 8 bin kişinin kalbini bir sefer daha fethetti.

UZUN KUYRUK OLUŞTU

Albümlerinde Paul McCartney, Dave Grohl, Joe Walsh, Zak Starkey ve Christopher Lee üzere birçok efsane isimin yer aldığı kümenin konseri öncesi Ogün Sanlısoy sahne aldı. Konser için saatler öncesinden alana gelen kalabalık LifePark girişinde uzun kuyruk oluşturdu.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR

Konserlerine ‘’Biz vampirleriz” diyerek başlayan ünlü küme, ‘’Heroes’’, “The Boogieman Surprise”, ‘’Who’s Laughing Now’’, ‘’My Dead Drunk Friends’’ üzere en sevilen müziklerini seslendirdikleri geceyi tekrar buluşma kelamı vererek sonlandırdı. Konserin en özel anı ünlü aktör Johnny Deep’in doğum gününü kutlamak için binlerce hayranının daima bir ağızdan memnun yıllar müziğini söylemesi oldu.?

Yazar Hakkında

Yorum Yap