1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Jennifer Aniston: 20’li yaşlarımdan daha iyi durumdayım

Jennifer Aniston: 20’li yaşlarımdan daha iyi durumdayım
0

‘Freinds’ dizisinin yıldızı Jennifer Aniston, geçtiğimiz ay birinci defa bir periyot gebe kalmaya çalıştığını açıklamış ve Allure mecmuasına konuşarak bu süreçte yaşadığı sıkıntı günleri anlatmıştı. “Eğer bunları yaşamamış olsaydım, asla olmam gereken kişi olamazdım. Bu yüzden tüm bu şeyler için minnettarım” tabirlerini kullanan Aniston, şöyle konuşmuştu:

“ÇOCUK SAHİBİ OLMA BAHTIM KALMADI”

Hamile kalmaya çalışıyordum. Benim için güçlü bir yoldu. Tüp bebek tedavisinden geçiyordum, Çin çayları içiyordum. Yapılabilecek ne varsa yaptım. Gençliğimde birinin bana, ‘Yumurtalarını dondur. Kendine bir düzgünlük yap’ demesi için her şeyimi verirdim. O vakitler bunu düşünmüyorsun. Ve artık çocuk sahibi olma bahtım kalmadı.

“ARTIK SAKLAYACAK HİÇBİR ŞEYİM YOK”

Brad Pitt ile evliliği müddetince gebe kalmadığı için daima medya baskısına maruz kalan Aniston, şu açıklamayı yapmıştı:

O vakitler yalnızca mesleğime değer verdim. Kocamın beni terk etmesinin ona bir çocuk vermemem olduğu dedikoduları ise büsbütün yalandı. Artık saklayacak hiçbir şeyim yok.

İKİ DEFA EVLENDİ

İkinci evliliğini 2015 yılında ABD’li aktör Justin Theroux ile yapan Jennifer Aniston, iki yıl sonra eşinden boşanmıştı. Evli oldukları devirde Aniston’ın gebe olduğu tarafındaki haberler basına yansımış, lakin ikili bunları yalanlamıştı.

Son olarak ‘British Vogue’a röportaj veren Jennifer Aniston, “Yaşına nazaran kusursuz görünüyorsun” sözünün yerine “Harika görünüyorsun, nokta” denmesi gerektiğini öne sürdü.

“BUNUN NE MANAYA GELDİĞİNİ BİLE ANLAMIYORUM”

Konuyla alakalı konuşan Jennifer Aniston, “Bu beni çıldırtıyor. Buna dayanamıyorum. ‘Eh, bu aşamadasın, yani yaşına nazaran…’ falan üzere laflarımızın olması toplumun bir alışkanlığı. Bunun ne manaya geldiğini bile anlamıyorum” dedi.

“HER ŞEY YÜZDE 100 DAHA İYİ”

54 yaşındaki Aniston, ayrıyeten kelamlarını, “20’li yaşlarımda olduğumdan daha güzel durumdayım. Zihnimde, vücudumda ve ruhumda daha uygun hissediyorum. Her şey yüzde 100 daha iyi” formunda noktaladı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap