1. Anasayfa
  2. Magazin

Jeff Bezos, Lauren Sanchez ile 175 milyon dolarlık aşk yuvalarını hazırlatıyor!

Jeff Bezos, Lauren Sanchez ile 175 milyon dolarlık aşk yuvalarını hazırlatıyor!
0

Amerikan Forbes mecmuasının ‘2023 yılının en varlıklı insanları’ listesinde 114 milyar dolarlık servetiyle 3’üncü sırada yer alan Jeff Bezos ile ABD’li sunucu Lauren Sanchez, geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

ELMAS YÜZÜKLE EVLİLİK TEKLİFİ

İngiliz basınında yere alan haberlere nazaran; 26 yıllık eşi MacKenzie Scott’tan Nisan 2019’da boşanan Amazon CEO’su, müstakbel eşine, ‘Koru’ isimli muhteşem yatında evlenme teklif etti. 53 yaşındaki Sanchez, sevgilisinin yatında kocaman bir elmas yüzükle görüntülendi.

Sanchez’in elmas yüzüğün taşlı tarafını içe hakikat çevirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

HELİKOPTER PİSTİ, HAVUZ…

ABD’li iş insanına ilişkin ve beş yılın akabinde Mart 2023’te üretimi biten Koru isimli yatta; bir helikopter pisti, havuz ve 18 misafirlik alan bulunuyor.

MALİKANENİN İNŞAATINA TEKRAR BAŞLADI

Jeff Bezos, 2020’nin başlarında daha evvel eski Warner Bros. lideri Jack Warner’a ilişkin olan 10 dönümlük mülkü 175 milyon dolara satın almış ve konutu genişletmek için kolları sıvamıştı. Nisan ayında ise Bezos’un yeni bir ‘oyun alanı çiti’ için planlama başvurusunu tamamlayamamasının akabinde mega malikanenin genişletilmesinin süresiz olarak askıya alındığı ortaya çıkmıştı.

Ancak DailyMail’in haberine nazaran; Bezos’un, Sanchez ile nişanlanmasının 28 bin metrekarelik üç katlı malikanenin inşaatına tekrar başladığı görüldü.

‘AŞK YUVASI’ HAZIR OLANA KADAR DİĞER BİR KONUTTA KALACAKLAR

İş insanı ve nişanlısının; malikanenin dışında misafirhane, spor salonu ve güvenlik için başka bir konut daha içeren, müstakbel eşiyle aşk yuvaları olması için hazırlattığı mülkün inşaatı bitene kadar Lester Knispel’in Malibu’daki yerleşkesinde kalacağı da bildirildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir