1. Ana Sayfa
  2. Magazin

İzel-Çelik-Ercan, Kuruçeşme’de 90’lı yılları yeniden yaşattı

İzel-Çelik-Ercan, Kuruçeşme’de 90’lı yılları yeniden yaşattı
0

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bu dönem birinci kere sevenleriyle bir ortaya gelmenin heyecanını yaşayan İzel-Çelik-Ercan, “Bizim 1991 yılından 2023’e kadar nasıl geldiğimizi görmek istiyorsanız bu konsere gelmeniz gerekiyor. Bugün gelen konuklarımıza bunu göstereceğiz” kelamlarıyla hislerini anlattı.

“31 YIL SONRA KURUÇEŞME’DE BULUŞTUK”

İzel-Çelik-Ercan, Kuruçeşme Açıkhava’nın onlar için değerine de değindi: Burasının bizim için başka bir özelliği var. Zira 31 yıl sonra Kuruçeşme’de buluştuk. Yıllardır bize tekrar birlikte olmamız çok teklif ediliyordu. Sevgili Polat Yağcı ile konuşup, ‘Kuruçeşme’de Boğaz’ın kenarında yapalım bu işi’ dedik ve kendimizi yıllar sonra burada bulduk.

İZEL-ÇELİK-ERCAN AKINI!

1991 yılında çıkardıkları albüm ile müzik listelerini altüst eden İzel- Çelik-Ercan, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde fırtınalar estirdi. Hayranlarını büyüleyici bir konserle buluşturan ünlü sanatkarlar, unutulmayan ‘Özledim’ müziğini hayranlarına hitap ederek sahneye çıkış yaptı.

‘İşte Yeniden’, ‘Dönmelisin’, modülleriyle devam eden müzik şölenine müzikseverler daima bir ağızdan eşlik etti. İzel, Çelik, Ercan albüm müziklerinin yanı sıra kendi kesimlerini da seslendirerek, konuklarına 90’lı yılların atmosferini tekrar yaşattı. İtinayla hazırlanan repertuvarları ve üçlünün bitmek bilmeyen gücü, müzikseverleri mest etti. Hareketli müzikler karşısında dakikalarca dans eden Kuruçeşme seyircisi; ‘Hercai’, ‘Kızımız Olacaktı’, ‘Yastayım’ üzere slow şarkılarlada duygusal anlar yaşadı.

GÖRSEL ŞÖLEN

Müzikseverlerin telefonlarının ışıklarını yakarak fenomen kümeye eşlik etmesiyle, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde harika imajlar ortaya çıktı. Süper gecede İzel, Çelik, Ercan’ı; iş, spor ve müzik dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Aykut-Arzu Kocaman, Volkan-Zeynep Demirel, Ebrar Karakurt, Sevcan Orhan, Seçkin Saraç üzere ünlü isimler, fenomen kümesi en önden dinleyerek doyasıya eğlendi.

SAHNEDE SEVCAN ORHAN SÜRPRİZİ

Ercan Saatçi’nin sahneye ünlü sanatçı Sevcan Orhan’ı davet etmesiyle cümbüşün dozu daha da arttı. Orhan’ın türkü ziyafeti Kuruçeşme seyircisinin kulaklarının pasını sildi. Fenomen küme ağır istek üzerine 15 Temmuz’da bir defa daha Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle buluşacak.

Yazar Hakkında

Yorum Yap