1. Anasayfa
  2. Magazin

Irina Shayk’dan dikkat çeken Cannes seçimi! İç çamaşırlarıyla geldi

Irina Shayk’dan dikkat çeken Cannes seçimi! İç çamaşırlarıyla geldi
0

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, ömrünü ABD’de sürdüren ünlü model Irina Shayk, Portekizli ulusal futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık bağlantısının 2015’te sone ermesinin akabinde ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea ismini verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

Bradley Cooper ve Irina Shayk, geçtiğimiz sene ise tropik bir tatil için tekrar bir ortaya gelmişti. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, Instagram hesabından paylaşmıştı.

LEONARDO DICAPRIO İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Shayk, eski sevgilisiyle barıştıkları tarafında haberler çıkmasına rağmen, geçtiğimiz haftalarda çapkın oyuncu Leonardo DiCaprio ile Coachella’da eğlenirken görüntülenmişti. İkilinin ortasında romantik bir ilgi olup olmadığı bilinmezken; DiCaprio ve Shayk’ın iki gündür birlikte vakit geçiriyor olması, akıllarda soru işareti oluşturmuştu.

KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

Dünyanın en kıymetli modelleri ortasında yer alan, bir periyot Victoria’s Secret meleklerinden biri olarak podyumda yürüyen Rus model Irina Shayk Cannes Sinema Şenliği’nin en dikkat çeken isimlerinden oldu.

TARZINI ÇİZMELERLE TAMAMLADI

37 yaşındaki bir çocuk annesi model, şeffaf bir elbisenin altına giydiği özel tasarım bir iç çamaşırı ile geldi. Shayk biçimini ise gösterişli takıları, gözlüğü ve çizmeleriyle tamamladı.

RÜKÜŞ BULUNDU

Model bir evvelki gün giydiği düşük bel eteğiyle rüküş bulunmuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir