1. Ana Sayfa
  2. Magazin

İrem Derici’nin ödül konuşması Atakan Işıktutan’ı duygulandırdı

İrem Derici’nin ödül konuşması Atakan Işıktutan’ı duygulandırdı
0

İrem Derici, Power Müzik Ödülleri’nde “Yılın En Güçlü Bayan Yıldızı” mükafatını aldı. Ünlü popçu, ödül merasimine kendisinden yedi yaş küçük sevgilisi Atakan Işıktutan ile birlikte katıldı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

Ödül almak için sahneye çıktığı sırada konuşma yapan İrem Derici’nin kelamları karşısında Atakan Işıktutan’ın gözlerinin doldu. 36 yaşındaki müzisyen, ”Gerçekten bu gece güya 2000’lerin başındaymışım üzere bir heyecan yaşıyorum. 11 yılı geride bıraktım. Çalışkan bir kişiliğim var. Hoş işler yaptığımı ve yapacağımı düşünüyorum” sözlerini kullandı. Derici, 11 yıldır birlikte çalıştığı menajeri Özgür Aras’a, Doğukan Cönger’e, annesi Jale Ediz’e ve babasına teşekkür etti.

”HAYATIMIN BİRİNCİLERİNİ YAŞIYORUM”

Atakan Işıktutan ise ”Hayatımın birincilerini yaşıyorum. Birinci kez bu kadar çok seviliyorum. İrem’e çok teşekkür ederim. Benim her alanda enim o” dedi.

”TERSİ ÇOK TERSTİR”

Törende duygusal anlar yaşayan sevgilisi için, ”Bakmayın duygusal olduğuna, zıddı çok aykırıdır. Rizeli sonu çıktığında sıkıntı anlarımız oluyor fakat sonra konuşarak hallediyoruz” diyen Derici, son periyotta ağır tempodan ötürü spora gidemediğinin de altını çizdi.

”EVLİLİK TEKLİFİ OLAYLARINI ATAKAN’A SORUN”

Parmağındaki yüzükle dikkat çeken ünlü isim, ”Parmağımdaki yüzüğün özel bir manası yok. Siz Atakan’a sorun evlilik teklifi olaylarını bari süreci kısaltırız” diyerek esprili bir halde sevgilisine takıldı.

TATİL KARELERİNİ YAYINLADI

Öte yandan; İrem Derici ile Atakan Işıktutan’ın geçtiğimiz şubat ayında yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. Birlikte Hollanda’nın başşehri Amsterdam’a tatile giden ikiliden Derici, sevgilisiyle romantik pozlarını nazar boncuğu emojisiyle paylaşmıştı.

Ünlü müzikçi ile münasebetinden bahseden 29 yaşındaki atlet, “Her şey hoş gidiyor. Nazara inandığım için bu mevzuları çok konuşmayı sevmiyorum. Bu güç günlerde birbirimize tutunarak hayata bağlandık” demişti.

“İLK İREM BİLDİRİ ATTI”

Tanışma öykülerini de anlatan Atakan Işıktutan, “İlk olarak toplumsal medyadan İrem bana bildiri attı. Sonrasında ise ben İrem’in bir spor görüntüsüne yorum yazdım. Konuşma o denli başladı” itirafında bulunmuştu.

“ATAKAN’IN BİR KOKUSU VAR”

Geçtiğimiz haftalarda YouTube programı ‘Ne Olursan Ol, Rahat Ol’a katılan İrem Derici, özel hayatıyla ilgili konuşmuştu. ‘Survivor 2019’ müsabakasıyla ünlenen, Survivor All Star’a sakatlığı nedeniyle erken veda eden Atakan ile aşkı tam gaz süren popçu, “Atakan’ın bir kokusu var. Beş gün idman yapsın, hiç yıkanmasın bebek üzere kokuyor. Çok şükür Allah’ıma yüzüme güldü” sözlerini kullanmıştı.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap