1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘İhanet’ iddialarıyla gündeme gelen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinden yeni poz!

‘İhanet’ iddialarıyla gündeme gelen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinden yeni poz!
0

2016 yılında dünyaevine giren oyuncu çift Kadir Doğulu (41) ve Neslihan Atagül (30), her fırsatta birbirine olan aşklarını lisana getiriyor ve son günlerde özel hayatlarıyla manşetlerden düşmüyor.

YAN YANA POZ

Son olarak boşanma savıyla gündeme gelen çiftten haftalarda sonra birinci kare geldi. Haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan ve evliliklerine devam eden çift, evvelki gün Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs’ta yatırım yapma kararı aldıkları ve konut baktıkları konuşulan ünlü çift, çıkan boşanma haberlerinin akabinde yan yana poz verdi. Gülümseyerek poz veren ikili, evliliklerinde bir kriz olmadığını göstermiş oldu.

NE OLMUŞTU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği cümbüş yerinde bayanlarla dans ederken görüntülenmişti. İmgelerin akabinde açıklama yapan Doğulu, “Ben bu imajları bu biçimde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ancak yakınlaşamayınca da bu formda davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 bireyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir kıymeti yok” demişti.

“NORMAL BİR KONUŞMA”

Neslihan Atagül de “Gürültülü bir ortamda yapılan olağan bir konuşma” demiş ve ortalarında bir kriz olmadığını söylemişti.?

Yazar Hakkında

Yorum Yap