1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hilal Altınbilek-Mehmet Can Uzun aşkı bitti! ‘Ne evlenmesi, ayrıldık biz’

Hilal Altınbilek-Mehmet Can Uzun aşkı bitti! ‘Ne evlenmesi, ayrıldık biz’
0

Hilal Altınbilek ile Metin Hara, birinci kere Temmuz 2021’de Bozcaada’da hayranları tarafından görüntülenmişti. Sarmaş dolaş halleri dikkat çeken ikili, objektiflere yakalanmalarının akabinde bağlantılarını doğrulamıştı.

Evlilik yolunda ilerledikleri konuşulan çift, geçtiğimiz ağustos ayında ise ayrılık kararı alarak hayranlarını şaşırtmıştı.

KÖŞE KAPMACA

Hilal Altınbilek, geçtiğimiz aylarda Etiler’de bir yerde yeni sevgilisi ile birlikte basın mensuplarıyla adeta köşe kapmaca oynamıştı.

BU SEFER KAÇMADILAR

32 yaşındaki Hilal Altınbilek, sonraki haftalarda ise yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile birlikte tekrar Etiler’de yer alan bir yerde objektiflere takılmıştı. Daha evvel gazetecilerden kaçan aşıklar, bu sefer basın mensuplarını görünce gülümsemişti.

Altınbilek, muhabirlerin; “Yeni bağınız iyi olsun. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “İyi geceler” demekle yetinmişti. İkili, daha sonra eğlenmek için yere giriş yapmıştı.

“İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Geçtiğimiz günlerde ise Arnavutköy’de görüntülenen ikiliden Altınbilek, “İlginiz için teşekkür ederim. Tatildeydik, yeni geldik. Her şey çok hoş gidiyor” demişti. Basın mensuplarının “Evlilik var mı?” sorusunu ise “İyi akşamlar” diyerek geçiştirmişti.

AYRILDILAR!

Ancak ünlü ismin yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Mehmet Can Uzun’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Oyuncunun yakın etrafının çıkan haberlerin akabinde ‘evlilik’ konusunu sorması üzerine, Altınbilek’in; “Ne evlenmesi, ayrıldık biz” dediği öğrenildi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap