1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Hazar Ergüçlü sezonu açtı! Bikinili pozlarına beğeni yağdı

Hazar Ergüçlü sezonu açtı! Bikinili pozlarına beğeni yağdı
0

Hazar Ergüçlü (31), kendisinden 19 yaş büyük olan direktör Onur Ünlü ile yaklaşık beş yıllık alakasını, yaşanan fikir ayrılıkları sebebiyle Aralık 2022’de noktalamıştı.

“AYRILIKLAR DA SEVDAYA DAHİL”

Onur Ünlü, “Olmayınca olmuyor, bunun özel bir sebebi yok. Bir ortaya gelerek karar verdik” açıklamasını yapmıştı. Ergüçlü de “Tam rasyonel bir sebebi yok aslında lakin ‘Beş yıllık bir yıpranma yaşandı’ diyebiliriz. Hala her şeyim, ailemden birisi üzere lakin ayrılıklar da sevdaya dahil” sözlerini kullanmıştı.

FUARDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda müzik kümesi Jakuzi’nin solisti Kutay Soyocak ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çiçeği burnunda aşıklar, birinci kere evvelki günlerde ortaya çıkmıştı.

Posta gazetesinde yer alan habere nazaran; Hazar Ergüçlü ile Kutay Soyocak, CI Bloom Contemporary İstanbul Sanat Fuarı’nı gezmek için Lütfi Kırtar Kongre Merkezi’ne el ele gelmişti. Ünlü çiftin, objektifleri fark edince ellerini bırakması dikkat çekmişti.

“GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE ÇOK MUTLUYUM”

Sanat yapıtlarını inceleyen ikiliden Soyocak, kameralar karşısında biraz gerilmişti. Sevgilisinin tersine rahat haller sergileyen Ergüçlü ise ilgisiyle ilgili sorular üzerine, “Her şey yolunda. Gördüğünüz üzere çok mutluyum” karşılığını vermişti.

SEZONU AÇTI

Kutay Soyocak ile aşkı tam gaz devam eden hoş oyuncu, son olarak 3 milyon takipçisi bulunan toplumsal medya hesabından bikinili pozlarını paylaştı.

Sezonu açan ünlü isim, fit fiziğiyle görenleri kendine hayran bıraktı. Çiçek desenli bikinisi ve beline taktığı zincirle objektif karşısına geçen Ergüçlü’ye, kısa müddette 40 binden fazla beğeni geldi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap